Podobne strony

 • Strona Religijna

  Inne
  Krótka charakterystyka religii świata, tekst konkordatu, biografia Jana Pawła II oraz informacje o jego wizycie w Toruniu.
 • Strona parafii św. Piotra Apostoła w Wadowicach

  Archidiecezja krakowska
  Historia i działalność parafii, oraz internetowa wersja miesięcznika "Przebudzenie".
 • Niedziela - Tygodnik Katolicki

  Wydawnictwa religijne
  Tygodnik katolicki, zawiera serwis informacyjny z życia kościoła w Polsce i na świecie, aktualne komentarze, wywiady i artykuły o tematyce religijnej, społecznej i kulturalnej. Strona zawiera m.in.: katechezy papieskie, gorące sprawy, artykuły czytelników, człowiek i kultura, wiadomości z Polski, ze świata i z Watykanu. Również oferta wydawnictwa.
 • Środowisko Wrocławskie FSE - SHK "Zawisza"

  Środowiska harcerskie
  Strona harcerskiego środowiska Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego "ZAWISZA" (Federacja Skautingu Europejskiego) we Wrocławiu - aktualności, struktura, statut i historia SHK, obrzędy religijne i zajęcia harcerskie, apele ewangeliczne do skopiowania w formacie *.doc
 • Jan Paweł II - dokumentacja pontyfikatu

  Jan Paweł II
  Na stronach serwisu poświęconego pontyfikatowi Jana Pawła II znajdziesz szczegółową biografię jednego z najsławniejszych Polaków, relacje (homilie, przemówienia, rozważania) z pobytu papieża na Kubie oraz z jego pielgrzymek do ojczyzny, obszerny zbiór listów, orędzi, adhortacji, katechez, encyklik i konstytucji apostolskich oraz listę świetych i błogosławionych wyniesionych na ołtarze w latach 1979 - 1998. Ponadto zamieszczono tu Katechizm Kościoła Katolickiego, opis stacji Drogi Krzyżowej oraz Kalendarz Roku Świętego 2000.


:: Wycieczki objazdowe po Europie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mediterraneum.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Mediterraneum Tour Operator – biura podróży oferującego szeroki wybór ofert wycieczkowych do krajów europejskich, przede wszystkim tych z basenu Morza Śródziemnego. Mediterraneum Tour Operator ma 25 lat doświadczenia co pozwala mu organizować najlepsze wczasy dla dorosłych, jak i dla dzieci o raz młodzieży, kolonie, obozy, zimowiska, w tym wyjazdy krajowe, jak i zagraniczne.