Podobne strony

 • Gastronomia - USŁUGI

  Dyskoteki i nocne kluby
  Lista krakowskich: barów, dyskotek, kawiarni, pizzerii, restauracji oraz firm organizujących i obsługujących imprezy plenerowe.
 • Palermo - pizzeria

  Pizzerie
  Oferta pizzerii na telefon. Na stronie zawiera menu z cenami i składnikami potraw.
 • CasaMia

  Pizzerie
  Strona restauracji-pizzerii istniejącej już osiem lat, specjalizującej się w kuchni włoskiej. Witryna zawiera informacje o lokalu, menu oraz mapkę ułatwiającą dotarcie do pizzeri. Istnieje tu także możliwość rezerwacji oraz zamówienia przez internet.
 • WWW.ART.SONIC.COM.PL - knajpy

  Serwisy informacyjne
  Obszerna lista restauracji, kawiarni, pubów i innych tego typu lokali w Lublinie i okolicach: ikonograficzna informacja o atrakcjach każdego z nich.
 • Gdzie zjeść?

  Serwisy informacyjne
  Lista gliwickich restauracji, pizzerii, barów, pubów, kawiarni i cukierni.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Restauracja, pizza, catering - Twist ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.clubtwist.pl

Kategorie:

Opis:

W naszej restauracji w Zabrzu można znaleźć wyjątkową, kameralną atmosferę, najlepszą obsługę, a także wybitnych kucharzy, którzy każdego dnia serwują naszym klientom wyśmienite potrawy. Nasze dania tworzymy w oparciu o oryginalne receptury i najwyższej jakości składniki, co sprawia, że przygotowywane przez nas jedzenie jest nie tylko smaczne, ale także zdrowe. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, aby każdy klient wyszedł od nas zadowolony, a przede wszystkim najedzony. Dla naszych klientów

Słowa kluczowe: