Podobne strony

  • Tani Kurierzy - najtańsze przesyłki kurierskie

    Ekonomia
    Zamawianie kuriera za pośrednictwem tej strony jest nie tylko szybkie i wygodne, ale pozwala również oszczędzić wiele pieniędzy. Ceny niższe nawet o kilkadziesiąt procent, naprawdę robią różnicę każdemu, kto chce cieszyć się niskimi kosztami usług kurierskich. Tani-kurierzy.pl działa na wszystkich platformach komputerowych i można mieć do serwisu dostęp nawet z komórki. Bardzo szybki i nieskomplikowany proces zamawiania kuriera i przygotowywania paczki, nikomu nie powinien sprawiać nawet najmnie
  • euro-paka.pl

    Firmy wg branży
    Nie wiesz jaką firmę wybrać, która wysyła paczki do Polski. Nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z usług Euro – paka.pl, gdzie mamy do zaoferowania szeroką ofertę przesyłek. Przystępne ceny i różne wielkości paczek, które można wysłać, to tylko kilka benefitów naszej bogatej oferty. Przygotuj paczkę i przekonaj się sam.


:: Portal do zamawiania przesyłek międzynarodowych i krajowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pack4you.pl

Ulica: Kossaka 72

Miasto:
Kod: 85-307
NIP:

Telefon: 525827065
Opis:

Serwis internetowy do zamawiania transportu przesyłek międzynarodowych i krajowych z ubezpieczeniem nawet do 6000 PLN. Wysyłamy zarówno paczki i palety, obsługujemy serwisy COD, ROD, POD.