Podobne strony

 • Tani Kurierzy - najtańsze przesyłki kurierskie

  Ekonomia
  Zamawianie kuriera za pośrednictwem tej strony jest nie tylko szybkie i wygodne, ale pozwala również oszczędzić wiele pieniędzy. Ceny niższe nawet o kilkadziesiąt procent, naprawdę robią różnicę każdemu, kto chce cieszyć się niskimi kosztami usług kurierskich. Tani-kurierzy.pl działa na wszystkich platformach komputerowych i można mieć do serwisu dostęp nawet z komórki. Bardzo szybki i nieskomplikowany proces zamawiania kuriera i przygotowywania paczki, nikomu nie powinien sprawiać nawet najmnie
 • euro-paka.pl

  Firmy wg branży
  Nie wiesz jaką firmę wybrać, która wysyła paczki do Polski. Nie zastanawiaj się długo i skorzystaj z usług Euro – paka.pl, gdzie mamy do zaoferowania szeroką ofertę przesyłek. Przystępne ceny i różne wielkości paczek, które można wysłać, to tylko kilka benefitów naszej bogatej oferty. Przygotuj paczkę i przekonaj się sam.
 • Przesyłki do Niemiec - goglobal24.pl

  Media i społeczeństwo
  Prowadzisz sklep i jedynym problemem nadal pozostaje realizacja i wysyłka zamówień? Skorzystaj z propozycji firmy Global24. Dzięki proponowanemu systemowi, nasi klienci mogą liczyć na łatwiejsze transakcje. Wysyłki kurierskie na każdym etapie dostawy są śledzone przez pracowników Global24. Dodatkowo, wybór odpowiedniej firmy kurierskiej dokonywany jest przez naszą firmę nie tylko pod kątem preferencji, ale również w oparciu o specyfikę produktu partnera.


:: Portal do zamawiania przesyłek międzynarodowych i krajowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pack4you.pl

Ulica: Kossaka 72

Miasto:
Kod: 85-307
NIP:

Telefon: 525827065
Opis:

Serwis internetowy do zamawiania transportu przesyłek międzynarodowych i krajowych z ubezpieczeniem nawet do 6000 PLN. Wysyłamy zarówno paczki i palety, obsługujemy serwisy COD, ROD, POD.