Podobne strony

 • OPTYKA JBS

  Okulistyka
  Przedsięwzięcie rodzinne rozpoczęło działalność w 1995r. od prywatnego gabinetu okulistycznego w Ozorkowie. Obecnie obejmuje ono trzy gabinety okulistyczne i dwa zakłady optyczne.
 • Wrocławskie Centrum Okulistyczne

  Medycyna i zdrowie
  Wrocławskie Centrum Okulistyczne świadczy usługi od 2000 roku z przeobrażenia Prywatnej Praktyki Okulistycznej do nowego centrum we Wrocławiu. Centrum to przede wszystkim profesjonalnie wyposażony lokal umożliwiający wygodną i fachową obsługę klienta. WCO jako jedno z pierwszych w Polsce oferuje ambulatoryjne zabiegi mikrochirurgiczne takie jak eliminowanie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji, zabiegi przeciwjaskrowe, usuwanie zeza u osób starszych i dzieci oraz plastyczna korekcja oczu.
 • Laserowa korekcja wzroku - Voigt Medica

  Medycyna i zdrowie
  Voigt Medica - Centrum Mikrochirurgii Oka - to klinika, której specjalizacją jest leczenie chorób oczu. Najnowocześniejszy sprzęt gwarantuje pełny komfort i bezpieczeństwo zabiegu. Sprzęt diagnostyczny pozwala zminimalizować możliwość wystąpienia powikłań po zabiegu. Zbiegi odbywają się w jednej z najnowocześniejszych sal operacyjnych w Polsce. Oferta kliniki: laserowa korekcja wad wzroku, laserowe usuwanie zaćmy i korekta stożka rogówki.
 • OKULUS operacje zaćmy

  Medycyna i zdrowie
  Klinika Medyczna Okulus prowadzi swoją działalność od 1999 roku. Jej siedziba znajduje się w centrum Kalisza. Zajmujemy się okulistyką, w tym operacjami powiek, laseroterapią w jaskrze, leczeniem zeza i operacjami zaćmy. Wykonujemy także leczenie z zakresu chirurgii ogólnej i dziecięcej oraz ortopedii. Przeprowadzamy zabiegi rehabilitacyjne związane z wieloma schorzeniami narządu ruchu. Każdy z pacjentów ma indywidualny zakres ćwiczeń, który dostosowujemy bezpośrednio do jego potrzeb. Szczegółowe wiadomości na temat działalności Kliniki dostępne są na naszej stronie internetowej.
 • Klinika Centre de la Vision

  Oświata i edukacja
  Centrum okulistyki Centre de la Vision tworzy zespół doskonałych specjalistów. Centrum dysponuje także nowoczesnym, wysokiej klasy sprzętem medycznym pozwalającym przeprowadzać specjalistyczne badania okulistyczne, a także zabiegi i operacje obejmujące na przykład laserową korekcję wzroku, usuwanie jaskry, operacje na siatkówce, zabiegi chirurgiczne zaćmy.


:: Operacje zaćmy ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.lepiejzobacz.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się leczeniem chorób oczu. Przywracamy Państwu właściwe widzenie za pośrednictwem terapii laserowych. Eliminujemy głównie jaskrę oraz zaćmę. Bazujemy ponadto na dokładnej diagnostyce i doradztwie. Nasza klinika okulistyczna EuroMedic funkcjonuje na co dzień w Częstochowie, ale obsługujemy klientów z całego kraju, głównie z Warszawy, całego Śląska, Łodzi.