Podobne strony

 • Matura 2000

  Matura
  Archiwum zawierające kilkadziesiąt wypracowań z języka polskiego (sprawdzonych przez nauczycieli szkół średnich oraz studentów polonistyki); możliwość zamówienia on-line, odbiór pocztą na dyskietce za zaliczeniem pocztowym, demo zawierające 1 wypracowanie do ściągnięcia jako *.zip.
 • Ściągi

  Ściągi, materiały
  Na stronie znajdziemy linki do ściąg z przedmiotów szkolnych.
 • Ryzyk Fizyk

  Ściągi, materiały
  Jeśli masz kłopoty w szkole z fizyki lub matematyki albo chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej niż tam uczą, to jest to odpowiednia strona.
 • Matematyka

  Ściągi, materiały
  Program Matematyka jest źródłem niezliczonej ilości zadań z matematyki udostępnionych przez internet. To wielki zbiór zadań z rozwiązaniami dla nauczycieli, uczniów, i rodziców
 • Wypracowania z polskiego

  Ściągi, materiały
  Strona dla ludzi w potrzebie, szukających ściąg i gotowców. Na stronie znajduje się zestaw wypracowań maturalnych i prac przekrojowych z języka polskiego. Oprócz tego testy on-line, syllabusy, matura ustna, kasa, tapety i pomoce naukowe.


:: Pomoce dydaktyczne ::

Nasza ocena:
Adres: www.triopolskapomocedydaktyczne.pl

Ulica: Smyczkowa 4/34

Miasto: Lublin
Kod: 20-844
NIP:

Telefon:
Opis:

Sklep internetowy sprzedający pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli. W ofercie sklepu znajdują się między innymi pomoce do nauki przedmiotów szkolnych w szkołach podstawowych i liceach. Oprócz standardowego wyposażenia szkolnych klas do nauki fizyki, chemii, geografii i historii sklep TrioPolska oferuje także wiele różnorodnych akcesoriów usprawniających proces edukacyjny.