Podobne strony

 • Vattenfall - Sprzedaż i dystrybucja energii

  Firmy wg branży
  Vattenfall to wiodący europejski koncern energetyczny. Działalność firmy: produkcja, dystrybucja oraz sprzedaż energii i ogrzewania milionom Klientów w całej Europie. W Polsce koncern Vattenfall jest największym producentem ciepła sieciowego i 7 producentem energii elektrycznej. Jest też 4 największym przedsiębiorstwem prywatnym i największym zagranicznym inwestorem na polskim rynku energii. Więcej informacji - na stronie internetowej.
 • Najtańsza energia

  Dom i wnętrza
  Nie przepłacał za prąd i korzystaj z niego z głową. Porównywarka cen prądu cena-energii.pl to darmowe narzędzie, dzięki któremu dowiesz się jak uzyskać najtańszą energię na rynku. Dodatkowo użytkownicy portalu znajdą odpowiedzi na wiele pytań dotyczących m.in. taryf prądu, sprzedawców prądu, rachunków i ofert cenowych.
 • Rachunek za prąd

  Ekonomia
  Dzięki stronie dowiesz się jak skutecznie oszczędzać na rachunkach za energię. Dowiesz się też jak w razie konieczności reklamować rachunek za prąd. Przedstawiamy z jakich pozycji składa się faktura za energię. Portal ma wartość edukacyjną, wprowadza użytkownika sieci w tematykę związaną z branżą energetyczną.


:: Rafik-pol.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://rafik-pol.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Warto zapoznać się z ofertą firmy Rafik-Pol. Firma ma swoją siedzibę w Jordanowie. Jest to doradca w zakresie energii elektrycznej. Firma zawsze reprezentuje Klienta przed dystrybutorem. Firmie zależy przede wszystkim na oszczędnościach Klienta, więc stara się wybrać najlepszą ofertę. Dzięki współpracy z doradcą można tylko zaoszczędzić!