Podobne strony

 • Gastro-Res II

  Urządzenia gastronomiczne
  Gastro-Res II jest przedstawicielem wielu renomowanych importerów urządzeń i mebli gastronomicznych na terenie woj. podkarpackiego. Na stronie znajdziesz katalog produktów.
 • GROTEX

  Odzież
  Sklep internetowy oferujący szeroki wybór odzieży roboczej, urządzeń gastronomicznych, pokrowców i akcesoriów samochodowych.
 • Home Garden Art

  Firmy wg branży
  Home Garden Art to firma zajmująca się dystrybucją mebli - głównie stołów, krzeseł, foteli i leżaków ogrodowych znanych europejskich marek takich jak Siesta, Fermob, Resol i Nardi. Proponowane przez nas produkty cechuje ponadczasowy design, staranne wykonanie i trwałość. Sprawdzają się doskonale wewnątrz i na zewnątrz obiektów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów komercyjnych jak również indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Jugema - meble gastronomiczne

  Sklepy internetowe
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Jugema. Oferujemy między innymi urządzenia oraz meble gastronomiczne, okapy oraz wiele innych produktów wysokiej jakości. Oferujemy również usługi np. szkiełkowanie itp. Zapraszamy do odwiedzin naszej witryny i kontaktu.
 • Producent mebli ze stali nierdzewnej

  Firmy wg branży
  Wiedza, doświadczenie, profesjonalizm to nasze największe atuty. Widza jaką zdobyliśmy pozwoliłam nam oferować meble nierdzewne dla gastronomii. Oferowane przez nas meble gastronomiczne produkowane są tylko z najwyższej klasy materiałów. Nasze urządzenia cechują się bardzo dużą wytrzymałością, ergonomicznością oraz wysoką estetyką wykonania. Od początku istnienia firmy, szczególną uwagę zawracany na kompleksową i profesjonalną obsługę klienta, dlatego aby to osiągnąć ciągle inwestujemy w rozwój


:: Kosynierów 74 ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.sklep.jugema.com.pl

Ulica: Kosynierów 74

Miasto: Środa Wielkopolska
Kod: 63-000
NIP: 7861004003

Telefon: 61 2854056Kategorie:

Opis:

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Jugema, która swoją siedzibę posiada w Środzie Wielkopolskiej. Od 1982 roku zajmujemy się wykonywaniem konstrukcji ze stali nierdzewnej. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, co umożliwia nam świadczenie precyzyjnych usług na najwyższym poziomie. Zajmujemy się także skiełkowaniem, cięciem laserowym i obróbką skrawaniem. Wykonujemy podesty robocze, obsługowe oraz technologiczne, przenośniki taśmowe, rolkowe bądź transportery jak i zbiorniki ze stali nierdzewnej, linie technologiczne, konstrukcje oraz poręcze. Szczegóły na stronie.