Podobne strony

 • Sanatorium Ruch

  Sanatoria i uzdrowiska
  Sanatorium Ruch świadczy usługi o charakterze sanatoryjnym i rehabilitacyjnym osobom ze schorzeniami: narządu ruchu, układu krążenia, dróg oddechowych, przemiany materii (cukrzyca) i geriatrycznymi. Ośrodek prowadzi rehabilitacje osób po leryngektomii oraz osób niewidomych i słabowidzących i jest jednym z pięciu w Polsce, w których można skorzystać z Kriosauny.
 • Osmoza S.A.

  Filtry
  Firma oferuje pełny wachlarz towarów i usług w zakresie uzdatniania wody, rehabilitacji, fizykoterapii, profilaktyki i ozonoterapii do stosowania w warunkach domowych. Strona zawiera charakterystykę firmy oraz opis towarów.
 • Producent sprzętu rehabilitacyjnego

  Sprzęt rehabilitacyjny
  Producent sprzętu rehabilitacyjnego. W ofercie m.in.: leżanki i stoły rehabilitacyjne, stoły do masażu, wielofunkcyjne i pionizacyjne. Ponadto kabiny do ćwiczeń, tablice, rotory, lustra korekcyjne, wanny do masażu, łóżka rehabilitacyjne, szafki przyłóżkowe oraz sprzęt rehabilitacyjno-sportowy. Strona w wersji polskiej i rosyjskiej.
 • Dental art

  Stomatologia
  Klinika stoamatologiczna.
 • borelioza leczenie

  Medycyna i zdrowie
  Kiedy farmakologia zawodzi szukamy innych alternatywnych metod leczenia. Współczesna medycyna pozwala na wybór wielu innowacyjnych terapii.Są wśród nich takie jak: ozonoterapia, biorezonans komórek, hydrokolonoterapia czy bardzo skuteczna terapia orthokine. Odpowiednia dobrana diagnostyka poprzedza dobór przez lekarza specjalistę odpowiedniej metody. Właśnie tak działa Nova Clinic, czyli nowoczesna placówka medyczna która jest połączeniem nowoczesnego sprzętu z wysokiej klasy specjalistami z zak


:: Hipertermia - imc.wroc.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.imc.wroc.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Integrative Medical Center to placówka medyczna zlokalizowana we Wrocławiu, która prowadzi programy leczenia integracyjnego w oparciu o światowe odkrycia medyczne. W ofercie posiadamy programy leczenia integracyjnego chorób kobiecych (m.in. zaburzenia hormonalne, mięśniaki), nowotworów, endometriozy. Wykorzystujemy terapie komplementarne – witaminoterapię, ozonoterapię, hipertermię, magnetoterapię, terapie wschodnie. Więcej na stronie internetowej kliniki.