Podobne strony

 • Multinex: profesjonalne czyszczenie powierzchni

  Firmy wg branży
  Od kilku lat nasza firma zajmuje się usługami sprzątania i specjalistycznego czyszczenia różnych powierzchni. Przez ten okres opracowaliśmy unikalny system usuwania brudu i zanieczyszczeń. Posiadamy własną pralnie dywanów, oferujemy dowóz i odbiór dywanów od Klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych jak i firm. Skontaktować się z nami można pod nr tel. 507-46-45-45, 605-37-44-10 lub drogą mailową: biuro@multinex.pl.
 • Czyszczenie elewacji, mycie okien i inne usługi porządkowe.

  Firmy wg branży
  Firma Elevatio zajmuje się czyszczeniem elewacji, sprzątaniem i usuwaniem graffiti. Mycie okien wykonujemy z ziemi przy użyciu wody dejonizowanej oraz kijów teleskopowych o zasięgu 20 metrów. Do mycia elewacji używamy rusztowań lub podnośników koszowych. Stawiamy na bezpieczeństwo i ekologię. Oferujemy czyszczenie elewacji domów, biurowców oraz obiektów handlowych i przemysłowych.
 • CLEANCOL Czyszczenie dachów

  Firmy wg branży
  Profesjonalizm, bardzo dobrze wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, korzystanie tylko z nowoczesnego sprzętu oraz impregnatów i środków czystości najwyższej jakości to podstawowe atuty firmy CLEANCOL. Nasza oferta zawiera, na przykład impregnację elewacji, dachów oraz kostki granitowej, kamiennej i brukowej, czyszczenie powierzchni z poliuretanu, elewacji, dachów, kostki brukowej, betonowej i granitowej, jak również wiat przystankowych, a ponadto usuwanie śladów po oponach czy plam z oleju.
 • Olanex - prace wysokościowe

  Dom i wnętrza
  Olanex jest firmą usługową, mającą swą siedzibę kilkanaście kilometrów od Poznania. Do zaoferowania ma wiele usług, umożliwiających utrzymanie w czystości różnych nawierzchni. Wśród nich wyszczególnić powinno się czyszczenie tynku bez rusztowań, mycie elewacji, dachów, czyszczenie kostki brukowej, wiat przystankowych oraz ekranów dźwiękochłonnych, ścian z graffiti, pomników i płyt granitowych, mycie torów kolejowych i wiele wiele innych.
 • BrudTech - mycie kostki brukowej, mycie elewacji i dachów.

  Firmy wg branży
  BrudTech jest to doświadczona ekipa pracownicza specjalizująca się i realizująca kompleksowe i w pełni profesjonalne: Mycie elewacji budynków Mycie dachów Mycie kostki brukowej Od 2012 roku zbieramy doświadczenie w następujących usługach: czyszczenie dachów (dachówka ceramiczna, dachówka cementowa, blachodachówka), czyszczenie elewacji (tynk mineralny, tynk akrylowy, tynk silikonowy, elewacje z blachy i inne) czyszczenie kostki brukowej, polbruku i pozbruku. Zapraszamy!


:: PROELITE piana aktywna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.proelite.pl

Ulica: Armii Ludowej 65

Miasto: Łask
Kod: 98-100
NIP: 7311766067

Telefon: 43 671 23 75
Opis:

Znajdująca się w Łasku w województwie łódzkim firma ProElite serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą środków do czyszczenia. Mamy długoletnie doświadczenie w branży i na bieżąco kontrolujemy procesy produkcji, aby zagwarantować naszym Klientom najwyższą jakość wyrobów. Posiadamy między innymi płyny do mycia podłóg, warsztatów, sanitariatów, środki do mycia bezdotykowego, piany aktywne, woski, kosmetyki samochodowe, środki do posadzek i inne akcesoria. Oferujemy atrakcyjne ceny i obsługę na najwyższym poziomie. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów.