Podobne strony

 • Ośrodek terapii uzależnień WANT

  Medycyna i zdrowie
  Prywatna klinika, której wizytówkę Ci prezentujemy na co dzień zajmuje się leczeniem osób uzależnionych. Dla nas nie ma problemów nie do przejścia i spraw nie do załatwienia. Doskonale wiemy, że każdy przypadek jest inny i dlatego też, każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Jeżeli jesteś uzależniony od narkotyków, alkoholu, leków albo od hazardu, to odwiedź nasz ośrodek dla uzależnionych i zacznij żyć na nowo. Możemy Ci zapewnić pełną dyskrecję i komfortowe warunki. Jesteśmy prywatną kliniką
 • znana-polozna.pl

  Medycyna i zdrowie
  Położnictwo to obszar, który musi być przez społeczeństwo odpowiednio wspierany, ponieważ tylko wtedy będzie można powiedzieć, że nasze dzieci będą miały szczęśliwe dzieciństwo. Koniecznie sprawdź stronę znana-polozna jeśli pracujesz w tej branży, ponieważ wtedy twoja praca stanie się jeszcze bardziej ważna i profesjonalna.
 • Zioła dobre na wszystko

  Medycyna i zdrowie
  Na stronie znajdują się opisy ponad 300 gatunków ziół. Sprawdź jakie zioła są najlepsze na twoje dolegliwości. Ziołolecznictwo, to wspaniała alternatywa dla leków. Wykorzystuj domowe i sprawdzone sposoby aby żyć zdrowym.
 • Akcesoria kosmetyczne - APEKT - sklep internetowy

  Medycyna i zdrowie
  Importer i sklep on line akcesoriów kosmetycznych w Nysie. Od blisko 25 lat zajmujemy się importem i dystrybucją akcesoriów kosmetycznych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną przez Sklep internetowy APEKT.pl W naszej ofercie znajdziecie: 1) Akcesoria do włosów - szczotki, grzebienie, wałki, ozdoby 2) Akcesoria do manicure i pedicure - cążki, nożyczki, cęgi, tarki do pięt 3) Akcesoria dla mężczyzn - pędzle do golenia, kosmetyczki, 4) Akcesoria do makijażu - pędzle, blendery, gąbeczki
 • Adrian Marcol. Indywidualna Praktyka Stomatologiczna.

  Medycyna i zdrowie
  Stomatologia estetyczna. W mojej ofercie znajdą państwo wiele usług i zabiegów dla poprawy wyglądu zębów, ale głównie licówki porcelanowe. Posiadam wieloletnie doświadczenie w tej branż i posługuję się nowoczesnymi narzędziami o wysokiej precyzji co gwarantuje oczekiwany przez klienta efekt. Obsługa jest na najwyższym poziomie, każdy klient jest dokładnie diagnozowany i przedstawiany jest mu cyfrowy projekt nowego uśmiechu.


:: Dietetyk na Śląsku ::

Nasza ocena:
Adres: dietetykprzyludzka.pl

Ulica:

Miasto: Mikołów
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.