Podobne strony

 • Ideall - Salon Urody

  Salony kosmetyczne
  Salon urody oferuje: zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, oczyszczanie twarzy, manicure, stylizację paznokci, bezbolesne przekłuwanie uszu, makijaż itp. Strona zawiera informacje i zdjęcia.
 • Salon AB

  Salony fryzjerskie
  Salon oferuje usługi fryzjerskie, kosmetyczne, solarium, masaż klasyczny oraz ustawianie kręgosłupa. Szczegółowa lista usług, dane teleadresowe i mapka lokalizacyjna - na stronie.
 • Salon Gabriela

  Salony fryzjerskie
  Fryzjerstwo, kosmetyka, solarium, gabinet kosmetyczny, stylizacja paznokci, przedłużenie i zagęszczanie włosów. Na stronie m.in. dane teleadresowe i godziny otwarcia.
 • Perfect Lady

  Zdobienie paznokci
  Kosmetyki Perfect Lady do przedłużania i stylizacji paznokci. Laureat nagrody Professionalissimus Nails 2005. Systemy akrylowe i żelowe UV dla gabinetów kosmetycznych i salonów stylizacji paznokci. Kursy i szkolenia przedłużania paznokci. Klub Perfect Lady. Salony Patronackie.
 • Stylizacja Paznokci

  Salony kosmetyczne
  Tipsy, manicure, pedicure, malowanie paznokci, zdobienie, przedłużanie - Otwock i okolice.


:: Lakiery hybrydowe kupisz w NeoNail ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.neonail.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się sprzedażą produktów do pielęgnacji paznokci, twarzy, dłoni oraz stóp. Wspomagamy ponadto robienie makijażu i depilację. Za naszym pośrednictwem dobierzecie Państwo lakiery hybrydowe w ciekawych zestawach, żele UV i akryl, lakiery o klasycznym charakterze. Posiadamy w sklepie niezbędne urządzenia kosmetyczne certyfikowanej klasy.