Podobne strony

 • Galeria Elżbiety Dulemby

  Galerie wirtualne
  Elżbieta Dulemba uprawia malarstwo (w tym portret), rysunek, indywidualne techniki tkackie i projektowanie graficzne. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków. Tutaj zobaczysz jej prace - obrazy (olej), rysunki i portrety. Można je również zakupić oraz zamówić sobie np. portret.
 • Portrety na zamówienie

  Rysunek, grafika
  Oferta wykonywania portretów ze zdjęcia.
 • Portrety i obrazy na zamówienie

  Kultura i sztuka
  Pragniesz niesamowitego portretu? Chcesz uwiecznić piękne chwile? A może masz w sobie duszę artysty i potrzebujesz inspiracji? Ryszard rysuje, maluje, tworzy portrety i obrazy na zamówienie. Jeżeli chciałbyś sprawić sobie lub bliskiej osobie niebanalny prezent zapraszam na stronę http://www.pracowniauryszarda.pl i FP: http://www.facebook.com/pracowniauryszarda?fref=ts
 • MURALIK portrety na zamówienie Wrocław

  Firmy wg branży
  Jeżeli szukają Państwo wyjątkowej pracowni artystycznej działającej na terenie Wrocławia, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Muralik. Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych dzieł, zarówno klasycznych jak również nowoczesnych. Ozdabiamy przestrzeń publiczną, biurową oraz domową. Tworzymy indywidualne dzieła, które opracowujemy oraz projektujemy zgodnie z oczekiwaniami Klienta i jego sugestiami zbieranymi w początkowej rozmowie. Tworzymy freski, płaskorzeźby ścienne, malarstwo iluzjonistyczne oraz murale. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.


:: MURALIK malarstwo iluzjonistyczne wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.muralik.pl

Ulica: Pomorska 55/9

Miasto: Wrocław
Kod: 51-660
NIP:

Telefon: 517239595Kategorie:

Opis:

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą firmy Muralik, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Jesteśmy wyjątkową pracownią, w której tworzą utalentowani artyści i w której powstają niepowtarzalne dzieła. Ozdabiamy przestrzeń biurową, domową jak i publiczną. Wykorzystujemy rozmaite techniki pracy: freski, murale, płaskorzeźby ścienne bądź malarstwo iluzjonistyczne. Zaspokajamy zarówno gusta klasyczne jak również nowoczesne. Szczegóły działalności dostępne są na stronie.