Podobne strony

 • Ośrodek Rehabilitacji i Medycyny Komplementarnej "Deesis"

  Placówki, instytuty itp.
  Placówka prowadzi działalność medyczną, rehabilitacyjną oraz fizjoterapeutyczną wprowadzając elementy medydyny naturalnej. Celem ośrodka jest połączenie wiedzy i technik leczenia, stosowanego dawniej ale również i dzisiaj. Na stronach pełna oferta świadczonych usług (akupunktura, masaż Ma-Uri, świecowanie uszu), ponadto organizowane kursy, sklep z przeróżnymi akcesoriami oraz szereg ciekawostek.
 • Kursy Masażu

  Medycyna i zdrowie
  Nasza firma specjalizuje się w prowadzeniu kursów masażu, głównie na terenie Katowic, ale także na terenie Krakowa. Posiadamy wszystkie niezbędne licencje do prowadzenia tego typu działalności. Gwarantujemy Państwu pełne zadowolenie oraz satysfakcję, dzięki nam poznacie wszystkie tajniki masażu i będziecie mogli sami takie masaże wykonywać.
 • Akademia masażu Karuna

  Oświata i edukacja
  Akademia Masażu Karuna to ośrodek szkoły masażu zlokalizowany w sercu natury - Borach Tucholskich. Prowadzimy rozmaite kursy masażu: od masażu klasycznego po orientalne masaże ajwerdyjskie. Nasz innowacyjny program szkoleniowy posiada Akredytację Kuratorium Oświaty co jest gwarancją jakości. Zapraszamy do kontaktu.


:: Anatomic - kursy dla fizjoterapeutów ::

Nasza ocena:
Adres: http://anatomic.szkola.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z możliwości naszej szkoły masażu, która znajduje się w Gdańsku. Mamy świetną ekipę specjalistów, która jest w stanie przekazać wiedzę z przeznaczoną zarówno dla osób początkujących jak i tych, które mają już pewną wiedzę. Kształcimy w zakresie masażu limfatycznego, bańką chińską, Lomi Lomi, tajskiego i wielu innych masaży. Z nami każdy zdobędzie cenną wiedzę dotyczącą masażu.