Podobne strony

 • Felis SA

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Dystrybutor sprzętu elektrycznego i AGD. Spółka produkuje osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, kable, skrzynki rozdzielcze. Na stronie pełna prezentacja produktów, cenniki, informacje kontaktowe.
 • Wczasy w Polsce

  Serwisy informacyjne
  Strona poświęcona wczasom, turystyce, a także noclegom w całej Polsce. Autorzy serwisu zadbali o wygodę użytkownika, który wybierając i klikając na konkretny, umieszczony na przejrzystej mapce region szybko może wybrać interesujacy go obszar Polski.
 • Hotel Uroczysko

  świętokrzyskie
  Hotel Uroczysko położony jest w pobliżu Zalewu Cedzyńskiego. Dysponuje 112 miejscami noclegowymi w 1 i 2 osobowych pokojach typu studio oraz apartamentach. Goście hotelu mogą korzystać z klimatyzowanej restauracji, kawiarni z dwoma tarasami, sal: zjazdów, konferencyjej i wykładowej. Na stronie znajduje się cennik pokoi hotelowych i sal konferencyjnych. Hotel jest rekomendowany przez Polskie Zrzeszenie Hoteli. Strona w języku polskim i angielskim.
 • Hotel Astor

  Jastrzębia Góra
  Położony w malowniczych okolicach Jastrzębiej Góry hotel Astor oferuje swoim gościom między innymi: kryty basen, korty tenisowe, bowling, solaria, sauny suche i parowe, siłownie, salon kosmetyczny i masażu oraz możliwość organizacji wszelkiego rodzaju spotkań i konferencji. Strona w językach polskim, niemieckim i angielskim.
 • Hotel Miłomłyn

  warmińsko-mazurskie
  Hotel Miłomłyn położony jest w regionie słynącym z czystości powietrza i nieskażonej przyrody na Mazurach. Otoczony lasami i jeziorami zapewni doskonały relaks i wypoczynek zarówno turystom, jak gościom udającym się tam w sprawach służbowych. W przytulnej części restauracyjnej serwowane są przysmaki kulinarne szefa kuchni wśród których prym wiodą Raclette oraz Półmisek Szefa.


:: Wynajem sal szkoleniowych Bydgoszcz ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.starowkaoffice.pl/

Ulica: Długa 16

Miasto: Bydgoszcz
Kod: 85-034
NIP:

Telefon:
Opis:

Przestrzeń dla biznesu zlokalizowana w samym centrum Bydgoszczy. U nas znajdziesz przestrzeń coworkingową, biurka na wynajem oraz sale szkoleniowe oraz konferencyjne. Nasza przestrzeń to dobrze wyposażone biuro we wszystko to co jest niezbędne do prowadzenia firmy oraz nawiązywania kontaktów biznesowych.