Podobne strony

 • Policealne szkoły medyczne Wrocławia i okolicy

  Pielęgniarstwo
  Baza informacyjna zawierająca dane oraz krótkie charakterystyki szkół policealnych o profilu medycznym na terenie Wrocławia, Strzelina i Oleśnicy; kierunki nauki - pielęgniarstwo, fizykoterapia, analityka medyczna, elektroradiologia, położnictwo, technika farmaceutyczna.
 • ENPOL Sp. z o.o.

  Sprzęt medyczny
  Firma oferuje: aparaturę elektrodiagostyczną , aparaturę elektromedyczną i sprzęt do rehabilitacji, fizjoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, aparaturę elektrodiagnostyczną do elektronystagmografii, videonystagmografii, aparaturę dopplerowską do przepływów śródczaszkowych i pozaczaszkowych oraz monitorowania operacyjnego; pełną gamę nici chirurgicznych.
 • Uzdrowiska polskie

  Serwisy informacyjne
  Na stronie znajdujemy serwis informacyjny przygotowany przez Izbę Gospodarczą "Uzdrowiska Polskie". Prezentuje on pełne informacje charakteryzujące 44 uzdrowiska. Omawia formalności związane z uzyskaniem kuracji w sanatorium na koszt Kas Chorych. Zestawia główne wskazania lecznicze. Mamy tu również wykaz szpitali i sanatoriów dla dzieci.
 • Uzdrowisko Busko - Solec

  Sanatoria i uzdrowiska
  Specjalnością uzdrowiska jest leczenie kontuzji i urazów narządów ruchu. Leczy się również choroby reumatyczne i dolegliwości pourazowe, choroby serca oraz niektóre choroby skóry.
 • Mukowiscydoza

  Serwisy informacyjne
  Strona ma za zadanie przybliżyć informacje o CF. Znajdziesz tutaj poradnik medyczny mający głównie charakter edukacyjny, poznasz lokalizację placówek zajmujących się problemem oraz zapoznasz się z ważnymi zagadnieniami (jak uzyskać inhalator, rozmowa z lekarzem, informacja na telefon, bezpłatny Kreon). Ponadto możesz zapoznać się z ciekawymi publikacjami dotyczącymi choroby i ciekawostkami prasowymi.


:: DZIS Turnusy rehabilitacyjne Piaski ::

Nasza ocena:
Adres: http://dzis.eu

Ulica: Szelejewo Drugie 10 A

Miasto:
Kod: 63-820
NIP: 6961877612

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą ośrodka Dom Zdrowia i Spokoju, którego siedziba mieści się w Piaskach. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną i lekarską, kompleksową rehabilitację jak i komfortowe warunki pobytu dla pacjentów Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego i mieszkańców Domu Seniora. Nasza profesjonalna i doświadczona kadra dostosowuje się do potrzeb oraz oczekiwań pacjentów. Oferujemy świadczenia w zakresie opieki długoterminowej dla osób przewlekle chorych wymagają