Podobne strony

 • Bluesmania

  Blues
  Tematyka strony obraca się wokół bluesa i rocka. Znajdziesz tu notki o muzykach wszechczasów, historię bluesa, parę rzeczy przydatnych dla osób uczących się gry na gitarze (śpiewnik, tabulatury itd.) i na harmonijce (sposób gry, akordy itd.), skany autografów, teksty piosenek i inne.
 • Nauka gry

  Komputery i internet
  Sokołowski Ośrodek Kultury specjalizuje się w prowadzeniu różnego rodzaju grup, dzięki którym można realizować swoje pasje i zainteresowania. W ośrodku działają grupy muzyczne, taneczne oraz wokalne. Prowadzony jest też teatr oraz Klub Seniora. Dodatkowo, Sokołowski Ośrodek Kultury posiada własne kino, w którym wyświetlane są filmy dla mieszkańców oraz galerię sztuki „Dom”. Organizowane są też liczne imprezy kulturalne.
 • Księgarnia Muzyczna – ksiegarniamuzyczna.pl

  Kultura i sztuka
  Internetowa księgarnia muzyczna, posiadająca w ofercie ponad 230 pozycji skierowanych do początkujących, jak i profesjonalnych muzyków. Znajdują się tutaj między innymi kursy gry na DVD, nuty oraz śpiewniki. Szybka realizacja zamówień - towar znajduje się stale w naszych magazynach.
 • Studio Arte - Szkoła Muzyczna w Warszawie

  Oświata i edukacja
  StudioARTE jest dla tych z Państwa, którzy kochają muzykę i chcą spełniać swoje muzyczne marzenia o graniu i śpiewaniu. Od 8 lat specjalizujemy się w nauczaniu gry na instrumentach i nauce śpiewu, a nasze zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy szkołą muzyczną dostosowaną programowo do predyspozycji i zainteresowań ucznia. Proponujemy indywidualny tok nauczania, który sprzyja szybkiej i bezstresowej nauce.


:: Profesjonalna nauka gry na gitarze Lublin - rockdiscipline.com ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.rockdiscipline.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Rock Discipline to szkoła z ogromną pasją do muzyki rockowej prowadzona przez prawdziwych rockmanów. Zawodowa kadra posiada długoletnie doświadczenie i podchodzi indywidualnie do każdego ucznia. Szczegóły na stronie internetowej.