Podobne strony

 • Camp America - Marcin Gwiazda

  Praca dla studentów
  Legalna praca wakacyjna w USA dla studentów i nie tylko - strona dla wszystkich chcących wziąć udział w programie wymiany kulturalno-naukowej Camp America.
 • Youth Travel Polska

  Organizacje, kluby turystyczne
  Strona stowarzyszenia którego celem jest tworzenie możliwości podróżowania, odkrywania świata, poznawania innych kultur oraz przygotowanie studentów i absolwentów do ich karier zawodowych. Youth Travel Polska oferuje programy typu Work and Travel (legalna praca w USA), internship (płatne praktyki za granicą) czy au pair (opieka nad dziećmi w USA). Jeśli chcesz wiedzieć więcej - zajrzyj na stronę.
 • Traveliada.pl

  Biura podróży
  Agencja internetowa Traveliada.pl zaprasza do wspólnych wyjazdów lotniczych i autokarowych. Wszystkie kierunki świata, ze szczególnym uwzględnieniem: Egiptu, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Chorwacji i Włoch. Turystyka, wypoczynek, praca za granicą dla młodzieży. Ponad 20 000 ofert. Au pair, work & travel USA, praktyki w Anglii.
 • WORK UK

  Praca dla studentów
  WORK UK ATE i WORK UK PLUS to programy płatnych praktyk w hotelach i restauracjach w Wielkiej Brytanii. To forma zagranicznego wyjazdu edukacyjno-zarobkowego podczas którego można otrzymać certyfikat Standard Work Experience. Na stronie m.in.: informacje, procedura, rejestracja i kontakt.
 • FOSTER - praca za granicą

  Praca
  Strona z ofertami pracy za granicą. Ogłoszenia dotyczące pracy w USA (work and travel, H2B i internship), w Anglii, na Cyprze, w Irlandii i Grecji. Praca dla studentów i absolwentów. Zwrot podatków z różnych krajów świata, nauka języka angielskiego, programy edukacjyjne (High School) oraz praktyki.


:: OneGlobe Work and Travel ::

Nasza ocena:
Adres: https://1globe.pl

Ulica: Niepodległości 22

Miasto: Szczecin
Kod: 70-412
NIP:

Telefon: +48 91 433 69 70
Opis:

OneGlobe Work and Travel ze Szczecina specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do USA w okresie przerwy wakacyjnej dla studentów na programy wymiany kulturowej. Programy dla studentów to Work and Travel i Camp USA. Studenci jadą do pracy do USA, a następnie - za zarobione pieniądze - podróżują po Stanach Zjednoczonych w ramach posiadanej wizy J1. OneGlobe posiada też programy wyjazdowe do USA na staże i praktyki dla absolwentów, czyli Internship USA i Trainee USA.