Podobne strony

 • Fisher Scientific

  Sprzęt laboratoryjny
  Dane dotyczące firmy - światowego lidera w dziedzinie zaopatrzenia laboratoriów naukowych, przemysłowych i klinicznych, a także jej polskiego oddziału. Zapoznasz się tu z ofertą skierowaną między innymi do biotechnologów oraz artykułami prasowymi dotyczącymi firmy.
 • Zinner PPHU

  Wagi i kasy fiskalne
  Strona przedstawiciela czołowych firm produkujących wagi elektroniczne, analityczne i laboratoryjne oraz oferującego metkownice, krajalnice, drukarki do kodów kreskowych i oprogramowanie. Na stronie znajdziesz informacje o firmie oraz jej ofercie - m.in. całą gamę najrozmaitszych wag (od jubilerskich, poprzez wodoodporne, aż po płozowe) z opisami, danymi technicznymi oraz cenami.
 • Radwag Śląsk - Wagi Elektroniczne

  Producenci
  Firma zajmuje się sprzedażą i serwisowaniem wag elektronicznych wszelkich typów - od analitycznych, laboratoryjnych, przemysłowych do hakowych i samochodowych. Jest autoryzowanym przedstawicielem ZMP RADWAG w Radomiu. Więcej szczegółów - na stronie.
 • SYL & ANT Instruments - Aparatura Laboratoryjna

  Aparatura laboratoryjna
  Witryna firmy zajmującej się dostawami i serwisem aparatury naukowo-badawczej i kontrolno-pomiarowej. Na stronie m.in.: o firmie, szczegółowa foto oferta, referencje i kontakt.
 • MIKRO-WAG

  Wagi i kasy fiskalne
  Strona firmy MIKRO WAG z Nowego Sącza prowadzącej montaż, sprzedaż, serwis oraz legalizację wag medycznych, pocztowych, samochodowych i innych. Na stronie: o firmie, produkty, kontakt.


:: TORFBUD wagi sklepowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.wagielektroniczne.com.pl

Ulica: Kopernika 6

Miasto:
Kod: 41-500
NIP: 627-231-33-83

Telefon: 32 241-35-22
Opis:

Firma Torfbud z Chorzowa zajmuje się kompleksowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym jak również legalizacją, wzorcowaniem i elektronizacja wag sklepowych, laboratoryjnych, przemysłowych, samochodowych, domowych czy innych. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w naszej branży oraz stale inwestujemy w rozwój naszej firmy. Jesteśmy przedstawicielem firmy AXIS Gdańsk Sp. z o.o. a ponadto założyliśmy przedstawicielstwo w miejscowości Praszka w województwie opolskim. Żeby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i działalności i skontaktować się z nami, wystarczy wejść na stronę internetową naszej firmy.