Podobne strony

 • NORTON Centrum Nauczania Języka Angielskiego

  Szkoły języków obcych
  NORTON jest krakowską szkołą językową o zasięgu ogólnopolskim. Szkoła oferuje głównie kursy językowe stacjonarne, wakacyjne obozy językowe, sesje wyjazdowe dla firm, profesjonalne szkolenia - język specjalistyczny. Oferta obejmuje również współpracę ze szkołami publicznymi na terenie kraju oraz kompleksowy system nauczania języka angielskiego w instytucjach publicznych.
 • Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach.

  Filologie
  Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Tychach jest państwowym kolegium kształcącym w dwóch specjalnościach: nauczyciel języka angielskiego i nauczyciel języka niemieckiego. Jeżeli zamierzasz związać swoją przyszłość z tym zawodem, koniecznie odwiedź tę stronę. Znajdziesz tutaj szczegółowe informacje o strukturze i organizacji szkoły, jej statusie, warunkach przyjęć oraz szereg ciekawostek uczelnianych.
 • Derby - nauczanie języka angielskiego

  Szkoły języków obcych
  Na stronie absolwent Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Legnicy, Arkadiusz Żygadło, proponuje kursy języka angielskiego.
 • Hello - Nauczanie Języka Angielskiego

  Szkoły języków obcych
  Angielski indywidualnie lub w małych grupach. Na stronie oferta oraz porady jak się uczyć.
 • Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Zabrzu

  Szkoły języków obcych
  Kolegium jest publicznym zakładem kształcenia nauczycieli założonym w 1997 roku pod opieką naukową Uniwersytetu Śląskiego i przy poparciu władz miasta Zabrza. Kształci nauczycieli w specjalności język angielski i język niemiecki, w systemie dziennym (bezpłatnym) i wieczorowym. Na stronie m.in. rekrutacja, kadra, program studiów, aktualności.


:: ANGISO teksty i dokumenty biznesowe tłumaczenia angielsko-polskie ::

Nasza ocena:
Adres: http://angiso.eu

Ulica: os. Jana III Sobieskiego 24c /20

Miasto: Poznań
Kod: 61-688
NIP: 8883112031

Telefon: 792 241 145
Opis:

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Angiso z Poznania. Zajmujemy się specjalistycznym tłumaczeniem tekstów z i na język angielski. Pracujemy z tekstami i dokumentami specjalistycznymi, w tym medycznymi, technicznymi i prawniczymi. Można nam również zlecić tłumaczenie wszelkiego rodzaju dokumentów, prac naukowych lub treści na strony internetowe. Udzielamy także korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do egzaminów i pomagamy w nadrobieniu zaległości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które znaleźć można na naszej witrynie.