Podobne strony

 • Akon

  Producenci
  Firma specjalizuje się w produkcji stołów do sal konferencyjnych ze składanymi nogami w oparciu o system rurowy nóg składanych o podstawie prostej bądź łukowej. Dodatkowo oferuje: sprzęt do prezentacji, projektory multimedialne oraz zabezpieczenia biura. Więcej o ofercie oraz dane teleadresowe firmy - na stronie.
 • MebleDlaBiura.pl

  Przemysł meblowy
  Rozbudowany serwis poświęcony meblom biurowym. Możliwość zakupu nowoczesnych mebli w sklepie internetowym. Branżowy katalog WWW.
 • WUTEH S.A.

  Meble biurowe
  Strona firmy oferującej meble biurowe. W ofercie m.in.: szafy biurowe, biurka, lady recepcyjne, stoły konferencyjne, regały biurowe, krzesła i fotele.
 • Schody drewniane - Marek Pająk

  Dom i wnętrza
  W oparciu o wieloletnie doświadczenia, a także najnowsze technologie obróbki drewna, wytwarzamy: schody i stoły drewniane na indywidualne zamówienie klienta.
 • Stół bankietowy

  Dom i wnętrza
  Bankiety, przyjęcia to ważny element integracyjny w niejednej firmie. Są cenionym aspektem pracy w danej firmie- dają możliwość odprężenia, nawiązania nowych znajomości, poznania współpracowników w sytuacji innej niż wspólna praca. Wiele osób uważa, że na takim przyjęciu ważne jest nie tylko to, co jest na stole, ale także to jak wygląda stół bankietowy. Zdaniem częstych bywalców firmowych przyjęć stół bankietowy powinien być dostosowany wymiarem do ilości potraw i pasować do wnętrza pomieszczen


:: MEBLANT Krzesła obrotowe Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.meblant.pl

Ulica: Wyścigowa 58

Miasto: Wrocław
Kod: 53-012
NIP: 8940021396

Telefon: 71 311-25-54Kategorie:

Opis:

Dzięki firmie Meblant z Wrocławia Twoje biuro czy gabinet stanie się miejscem pełnym stylu i nowoczesności. Jest to bowiem producent unikalnych, stylowych mebli dla lokali usługowych. Długoletnie doświadczenie w branży meblarskiej pozwala firmie spełnić wszystkie oczekiwania swoich Klientów. Pośród oferowanych przez przedsiębiorstwo produktów znajdują się meble sklepowe, gabinetowe, kuchenne, barowe jak i restauracyjne. Dostępne są one w różnorodnej stylistyce, wielkości i kolorystyce. Wyróżniają się one dodatkowo wielką precyzją wykończenia i niepowtarzalną stylistyką. By dowiedzieć się więcej o propozycji firmy, zapraszamy na stronę internetową.