Podobne strony

 • ASTOR - autoryzowany dystrybutor firm: GE FANUC, WONDERWARE, SATEL oraz XYCOM

  Automatyka
  Stronia firmy ASTOR - autoryzowanego dystrybutora firm Wonderware, GE Fanuc, Satel oraz Xycom. Firma specjalizuje się w automatyce przemysłowej - oferuje szeroką gamę sterowników PLC oraz paneli operatorskich (GE Fanuc) oraz oprogramowanie do wizualizacji procesów przemysłowych.
 • Eko - Pomiar

  Automatyka
  Projektowanie, dostawy, montaż, uruchomienie i serwis systemów automatyki przemysłowej. Realizacja systemów na bazie elementów elektrycznych, elektronicznych oraz z zastosowaniem nowoczesnych sterowników PLC. Systemy wizualizacji w oparciu o systemy Wizcon.
 • Merrid Controls Sp. z o.o.

  Automatyka
  Firma specjalizuje się w systemach telemechaniki wykorzystujących transmisje radiowe, przewodowe i światłowodowe. Systemy SCADA do sterowania i nadzorowania procesów przemysłowych, centra dyspozytorskie. Projektowanie, dostawa sprzętu i oprogramowania, prefabrykacja, montaż i uruchomienie systemów, serwis i szkolenia.
 • Wega

  Automatyka
  Realizacja projektów automatyzacji i wizualizacji procesów technologicznych związanych z komponowaniem, dozowaniem, nadzorowaniem i planowaniem produkcji, kompleksowej budowy wag samochodowych i kolejowych. Firma oferuje rejestratory i regulatory, przetworniki ciśnienia, plc, komputery przemysłowe. Automatyzacja procesów technologicznych.
 • Zakład Doświadczalny Aparatury Naukowej i Automatyki

  Automatyka
  producent i integrator systemów sterowania i automatyki. Zakład specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu przemysłowym dużych, hierarchicznych systemów sterowania, wizualizacji i zbierania danych. Mikrosterowniki przemysłowe, koncentratory danych, separatory i przetworniki sygnałów, przenośne przemysłowe systemy pomiarowe.


:: C&IT Systems - Automatyka i informatyka przemysłowa ::

Nasza ocena:
Adres: www.citsystems.pl

Ulica: Henryka Sienkiewicza

Miasto: Piaseczno
Kod: 05-500
NIP: 1231087763

Telefon: +48 22 727 82 89
Opis:

Firma od 2008 roku świadczy usługi w branży automatyki, robotyki i informatyki przemysłowej. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie: SCADA / MES, programowanie PLC, automatyka i informatyka przemysłowa, robotyka, systemy wizyjne, serwery i komputery przemysłowe. Współpracując z C&IT Systems poznasz korzyści wynikające ze stosowania skutecznych metod planowania i realizacji projektów.