Podobne strony

 • ul. Grunwaldzka 102

  Firmy wg branży
  Mieszcząca się w Gdańsku Kancelaria Adwokacka Adama Przały od wielu lat wyposaża obywateli całego Trójmiasta w kompetentne usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego i rodzinnego, oraz związanych z nimi spraw z dziedziny prawa karnego. Współpraca z kancelarią to gwarancja sukcesu, sprawnego i szybkiego działania, i dyskrecji. Pracownikom firmy zależy przede wszystkim na komforcie i dobrym samopoczuciu swoich klientów. Szczegóły dotyczące działalności kancelarii można odnaleźć na stronie:
 • Kancelaria prawna z województwa pomorskiego

  Prawo i podatki
  Kancelaria prawna z województwa pomorskiego oferuje kompleksową pomoc prawną i usługi prawne na bardzo wysokim poziomie skuteczności i profesjonalizmu. Zespół doświadczonych prawników oferuje usługi pomoc z zakresu prawa cywilnego, prawa korporacyjnego, spraw rodzinnych, spraw spadkowych, prawa umów, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawna lokalowego i spółdzielczego, prawa nieruchomości, administracyjnego czy prawa konsumenckiego. Wysoka skuteczność prawników oraz indywidualne podejście.
 • MAGDALENA BARCIKOWSKA porady prawne Gdańsk

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka Magdaleny Barcikowskiej mieści się w Gdyni a jej filia w Sztumie. Firma oferuje usługi prawne dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, również w języku włoskim czy angielskim. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego czy opiekuńczego, spadkowego, karnego, gospodarczego, administracyjnego oraz prawa pracy. Posiada wymagane ubezpieczenie OC w zakresie prowadzonej działalności i przestrzega zasad etyki adwokackiej. Aby dowiedzieć się więcej o ofercie i działalności lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.
 • ADAM PRZAŁA Błędy lekarskie gdańsk

  Ekonomia
  Kancelaria Adwokacka Adama Przały specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, administracyjnym jak i prawie karnym. Siedziba firmy mieści się w Gdańsku a jej klientami są osoby fizyczne, prawne jak też organy państwa czy też samorządu terytorialnego. Kancelaria zajmuje się w szczególności sprawami o odszkodowanie z tytułu błędów lekarskich lub zakażeń szpitalnych, odszkodowaniami komunikacyjnymi, ochroną prawa własności czy też dóbr osobistych, prawem rodzicielskim bądź spadkowym. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.
 • www.kancelariatomczyk.pl

  Prawo i podatki
  Prezentujemy Państwu ofertę Kancelarii Radcy Prawnego Tadeusz Tomczyk. Kancelaria świadczy usługi w obszarze wielu dziedzin prawa. Obsługuje klientów indywidualnych jak również firmy, jednostki samorządu terytorialnego i jednostki szkolnictwa niepublicznego. Siedziba kancelarii zlokalizowana jest w Gdańsku. Radca Prawny Tadeusz Tomczyk ma duże doświadczenie. W branży działa już od 1986 roku. Każdą powierzoną sprawę traktuje z zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem. Świadczone porady prawne są wysokiej jakości. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej w celu poznania szczegółów oferty.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: ANDRZEJ KOŁODZIEJCZYK dobry radca prawny Gdańsk ::

Nasza ocena:
Adres: http://akolodziejczyk.com.pl

Ulica: Kołobrzeska 30

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-390
NIP:

Telefon: 501194280
Opis:

Radca prawny Andrzej Kołodziejczyk prowadzi Kancelarię, która znajduje się w Gdańsku. W zakres świadczonych przez nią usług wchodzi reprezentowanie Klienta przed właściwymi organami czy urzędami a także fachowe doradztwo w wielu dziedzinach prawa - prawie cywilnym, gospodarczym rodzinnym oraz prawie pracy. Współpracuje także ze specjalistami z innych branż. Firma do współpracy zaprasza Klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa jak również osoby nie prowadzące działalności gospodarczej.