Podobne strony

  • Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej

    Aerokluby
    Strona aeroklubu, w którym wyszkolić się możesz w lataniu na następujących maszynach: lotniach, paralotniach, motolotniach, szybowcach, paralotniach z silnikiem oraz samolotach lekkich. Na stronie znajdziesz też ofertę sprzedaży sprzętu i akcesoriów lotniczych.
  • Szkoła lotnicza salt.aero

    Firmy wg branży
    Salt.aero to witryna internetowa szkoły latania Z Nowego Dworu Mazowieckiego. Szkoła ta zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń pilotowych oraz nauką latania. W Salt Aviation bez problemu zrobisz sobie licencje pilota. Wśród najpopularniejszych licencji są: PPL, NOC, CPL, TR, Fi oraz wiatrakowce. Salt Aviation to również szkoła, w której możemy wynająć samoloty na zorganizowane imprezy. Pełna oferta szkoleń i wynajmu samolotów znajduje się na stronie salt.aero.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Licencja pilota - ventumair.eu ::

Nasza ocena:
Adres: http://ventumair.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szkoła lotnicza Ventum Air Flight Academy oferuje szereg programów, które pozwolą Ci niebawem zasiąść za sterami najprawdziwszego samolotu. W naszej szkole znajdziesz wyłącznie doświadczonych trenerów i najlepszy sprzęt do symulacji, który pozwoli Ci postawić pierwsze kroki i zdobywać kolejne umiejętności. Więcej na nasze stronie.