Podobne strony

  • KRYSTYNA LICHMAN mieszkania na sprzedaż pabianice

    Firmy wg branży
    Firma Lichman Nieruchomości działa w Łodzi i jest licencjonowanym przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami. Oferujemy całościową pomoc w sprzedaży, kupnie, dzierżawie lub wynajmie nieruchomości. Podejmujemy się realizacji wszelkiego typu zleceń. Swoje usługi wykonujemy także dla klientów szukających nieruchomości na terenie Chorwacji oraz Bułgarii. Posiadamy licencję pośrednika nieruchomości o numerze 3790.
  • J. SKONECZNY, D.J. KASZYŃSKI kancelarie notarialne w Łodzi

    Firmy wg branży
    Przedstawiamy Kancelarię Notarialną J. Skoneczny i D.J. Kaszyński z siedzibą w Łodzi. Zakres czynności notarialnych reguluje art. 79 ustawy z 14 lutego 1991 roku prawo o notariacie. Notariusz spisuje protokoły walnych zgromadzeń organizacji społecznych, stowarzyszeń, spółdzielni, spółek i innych osób prawnych w przypadkach prawem przewidzianych. Informacja dotycząca czynności notarialnych jest nieodpłatna. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z Notariuszem, dokonanie czynności notarialnych, może nastąpić także w innych dniach i godzinach. Więcej na stronie internetowej.


:: AFKPOL Sprzedaż działek łódzkie ::

Nasza ocena:
Adres: http://afkpol.com

Ulica: Plac Jana Pawła II 20, lok. 3

Miasto: Łódź
Kod: 95-100
NIP: 7321223339

Telefon: 42 717 18 39
Opis:

Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę biura obrotu nieruchomościami Afkpol, którego siedziba mieści się w Zgierzu. Mamy długoletnie, sięgające 2002 roku doświadczenie w branży. Oferujemy kompleksową obsługę i pośrednictwo na rynku nieruchomości, doradztwo kredytowe, wystawianie świadectw charakterystyki energetycznej, audyt energetyczny, zarządzanie oraz doradztwo na rynku nieruchomości, zarządzanie wynajmowanymi mieszkaniami i domami oraz finalizację umów kupna-sprzedaży. Zapewniamy konkurencyjne ceny i sympatyczną atmosferę współpracy. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.