Podobne strony

 • Lupus

  Artykuły biurowe
  Hurtownia artykułów biurowych. Produkty z firmy znajdują się prawie we wszystkich sklepach i domach towarowych we Wrocławiu i dużej części Dolnego Śląska.
 • Śnieg, góry i narty

  Narciarstwo
  Na stronach znajdziesz: krótkie opisy i galerie zdjęć z Alp Austriackich oraz czeskich Karkonoszy; serwis, czyli jak dobrać sprzęt i co z nim robić; sporo linków do najlepszych stron związanych z narciarstwem, śniegiem, górami i pogodą pogrupowanych tematycznie.
 • Gumar

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Gumar to eksporter sprzętu rehabilitacyjno-sportowego dla niemieckiej firmy Sport -Thieme. Zakład oferuje m.in.: artykuły i sprzęt sportowo-rehabilitacyjny.
 • Budizol

  Producenci
  Przedsiębiorstwo budowlane produkuje prefabrykowane materiały budowlane, więźby dachowe, konstrukcje metalowe i stolarkę okienną i izolacje. W ofercie produkcyjnej proponuje kostkę brukowa, krawężniki, stropy, pustaki. Firma świadczy usługi ogólnobudowlane i montażu stolarki oraz fasad aluminiowych.
 • BUD-LAS

  Piasek, kruszywa
  Przedsiębiorstwo sprzedaje piasek budowlany w trzech normach, drewno budowlane oraz produkuje domy całoroczne drewniane. Na serwerze przykladowy projekt, opis technologii i wykończenia.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: swiatdeski.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.swiatdeski.pl

Kategorie:

Opis:

Elewacja z deski kompozytowej nie wymaga intensywnej pielęgnacji. Jest odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz działanie insektów, grzybów i pleśni. System elewacji kompozytowych posiada liczne zalety: estetyczną i trwałą ochronę ścian, duży wybór kolorów, jest łatwy w montażu oraz w utrzymaniu czystości.