Podobne strony

 • Parys - agencja turystyczna

  Biura podróży
  Agencja Turystyczna "Parys" jest biurem prowadzącym działalność w kraju oraz za granicą.
 • Trzy Korony - Kinga

  W górach
  Firma Trzy Korony, będąca właścicielem Ośrodka Kolonijno-Wypoczynkowego KINGA, zajmuje się świadczeniem usług związanych głównie z turystyką (noclegi), ale także z budownictwem (w zakresie przebudowy oraz remontów budynków mieszkalnych i biurowych). Strona prezentuje szczegółową ofertę firmy oraz cennik.
 • Relax Hotel AVENA na Słowacji

  Hotele i pensjonaty
  Strona słowackiego hotelu, który jest znakomitym miejscem do aktywnego wypoczynku rodzinnego, ale także może być wykorzystany do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów itp. Posiada bardzo duże walory istotne dla organizacji obozów sportowych, wycieczek szkolnych, "zielonych i białych szkół". Goście mają do dyspozycji pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, telewizorem oraz telefonem, jadłodajnię, bar i restaurację. Tutaj znajdziesz informacje o warunakch zakwaterowania, cennik oraz zdjęcia. Rezerwacji możesz dokonać za pomocą elektronicznego formularza.
 • Biuro Podróży "Rajdtour"

  Biura podróży
  Oferta turystyczna konińskiego Biura Podróży specjalizującego się w organizacji wycieczek, obozów szkolnych i młodzieżowych, białych i zielonych szkół w Polsce i za granicą. Szczegóły dotyczące poszczególnych wyjazdów znajdziesz na stronie.
 • Ojców i Ojcowski Park Narodowy - Biuro Usług Turystycznych DOLINA

  Turystyka aktywna
  Prezentacja ofert biura turystycznego zajmującego sie turystyką ekologiczną na terenach Parków Narodowych i Krajobrazowych Polski. Na stronie znajdziesz oferty z terenu Ojcowskiego Parku Narodowego i Jury Krakowsko - Częstochowskiej, m.in.: propozycje różnorakich wycieczek (piesze, rowerowe, dorożkami, balonem), ofertę dla szkół (zielone szkoły, plenery malarskie, trasy tematyczne i in.) oraz informacje o bazie noclegowej.


:: Biuro Podróży Pikada ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pikada.net

Ulica: Kościuszki, 6 lok. 206

Miasto: Radomsko
Kod: 97-500
NIP: 7722374133

Telefon:
Opis:

Jesteśmy młodą ekipą , która zamiłowanie łączy z przyjemnością , a pracę traktujemy jako misję . Naszym podstawowym celem jest organizowanie imprez na maksymalnym stopniu i w atrakcyjnych cenach.
W swojej ofercie posiadamy:
-wycieczki po Polsce
-zielone szkoły
-białe szkoły
-obozy
-kolonie dla dzieci
-wczasy dla seniorów nad morzem oraz w górach
-wyjazdy firmowe
-zimowiska
-turnusy rehabilitacyjne
-wyjazdy integracyjne
-wyjazdy dla singli
-wyjazdy rodzinne
-wyjazdy pielgrzymkowe