Podobne strony

 • Kielecka Fabryka Pomp

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Witryna producenta pomp, mieszadeł i wirówek na potrzeby instalacji sanitarnych, wodnych i przemyslu chemicznego i oczyszczalni ścieków. Na www katalog wyrobów, dane techniczne, rys historyczny i informacje adresowe.
 • Almet - Firma Wielobranżowa

  Huty i pokrewne zakłady
  Na stronie można zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się odlewnictwem metali (wyroby z żeliwa szarego i niskostopowego).
 • DYZNER - odlewnia żeliwa

  Huty i pokrewne zakłady
  Na stronie znajdziesz prezentację oferowanych produktów i informacje o firmie.
 • HOF-DOM

  Przemysł maszynowy
  Bogata oferta artykułów przemysłowych w hurcie i detalu - narzędzia i elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów; okucia do drzwi, mebli, okien; drabiny aluminiowe, drewniane oraz rusztowania, regały i wózki. Pełna i szczegółowa oferta - na stronie.
 • ODLEWNIA SOLIDUS odlewy części do maszyn

  Ekonomia
  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługami z obszaru odlewnictwa żeliwa to zapraszamy do firmy Odlewnia Solidus, umiejscowionej w miejscowości Wałdowo Szlacheckie. Specjalizujemy się w odlewach części wymiennych do maszyn rolniczych oraz tartacznych. Propozycję naszą poszerzyliśmy o odlewy żeliwnych mebli ogrodowych oraz dekoracyjnych części ogrodzeń. Gwarantujemy szybkie i terminowe wykonanie, nawet w największym stopniu nietypowych zleceń.


:: SOLIDUS żeliwo Grudziądz ::

Nasza ocena:
Adres: http://solidusodlewnia.pl

Ulica: Wałdowo Szlacheckie

Miasto: Grudziądz
Kod: 86-302
NIP:

Telefon: 564610954
Opis:

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy „SOLIDUS”. Jesteśmy profesjonalną odlewnią żeliwa znajdującą się w Wałdowie Szlacheckim w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykonywaniu pojedynczych bądź seryjnych odlewów o masie od 0,5 do 200kg. Oferujemy części maszyn, ruszta żeliwne kotłownicze, obciążniki linii energetycznych, odlewy części zamiennych do maszyn tartacznych i rolniczych, ozdobne akcesoria ogrodzeń jak też żeliwne meble ogrodowe.