Podobne strony

 • Candela - Agencja Modelek - Studio Fotografii Reklamowej

  Atrakcje i organizacja imprez
  Można tu obejrzeć galerię zdjęć (także aktów) modelek i modeli (wraz z dodatkowymi informacjami o nich), a także zapoznać się z wachlarzem oferowanych przez agencję i studio usług (sesje zdjęciowe, organizacja i obsługa imprez) oraz ich cenami.
 • "Fo-to.pl"

  Fotografowanie - usługi
  Fotografowanie ślubów i innych uroczystości. Sesje ślubne, portfolia dla fotomodelek. Strona zawiera m.in. galerię fotografii, szczegóły oferty, rozbudowany formularz zamówienia usługi, dane kontaktowe oraz katalog stron znanych fotografów.
 • ABACUS - Twoja Sesja Fotograficzna

  Fotografowanie - usługi
  Znajdziesz tu ofertę taniej (w niektórych przypadkach darmowej) sesji fotograficznej dla przyszłych modelek i fotomodelek. Sprawdź, czy obiektyw cię lubi! Szczegółów szukaj na stronie.
 • Foto System

  Fotografia reklamowa
  Firma specjalizuje się w fotografii studyjnej, ale także w reportażach oraz fotografii architektury, wnętrz i obiektów przemysłowych. Tutaj znajdziesz informacje o niej oraz obejrzysz portfolio.
 • Michał Jędrak - fotografie

  Akt
  Zobaczysz tutaj galerię zdjęć - portretów, aktów, mody, artystycznych, a także trochę informacji o wyposażeniu studia i sprzęcie.


:: Big Studio Wrocław - Studio Fotograficzne ::

Nasza ocena:
Adres: http://bigstudio.pl

Ulica: ul. Ruska 47/48a

Miasto: Wrocław
Kod: 50-079
NIP:

Telefon:
Opis:

Big Studio oferuje wykonanie profesjonalnych sesji zdjęciowych zarówno w plenerze jak i również w przystosowanych do tego miejsca u nas w studio. Posiadamy dwie sale o powierzchni 85 m kw. każda z nich wyposażona jest w innym stylu. Unikalne wyposażenie, doskonały sprzęt, rekwizyty oraz naturalne światło. Oferujemy dla klientów sesje zdjęciowe ślubne, ciążowe, rodzinne, dziecięce, szkolne, świąteczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i umiejętności. Zapraszamy do współpracy!