Podobne strony

 • Sampol - 2 Sp. z o.o.

  RTV, video
  Firma oferuje sprzęt RTV i AGD produkowany przez największe koncerny na świecie. Oferuje wyroby firm LG Electronics, Philips, Trilux oraz Grundig. Telewizory, magnetowidy, audio oraz odkurzacze, lodówki i kuchenki mikrofalowe.
 • EUROPOL-BEAM

  Klimatyzacja
  Przedsiębiorstwo zaopatruje inwestorów, detalistów w systemy centralnego odkurzania. Na serwerze informacje o zaletach systemu, higienie, funkcjonalnści, parametrach technicznych, asortymencie dodatkowym.
 • Worwo

  AGD
  Sklep internetowy, który posiada w swojej ofercie pełną gamę worków do odkurzaczy Zelmer, Daewoo Electronics Poland, Aged, Rosch, K&M, oraz LGElectronics Polska.
 • Intervip

  Sprzęt, materiały czyszczące
  Strona firmy zajmujacej się dystrybucją urządzeń do czyszczenia. Znajdziesz tu jej ofertę, a w niej: wysokociśnieniowe agregaty czyszczące, odkurzacze "na mokro" i "na sucho", zamiatarki, maszyny szorująco-odsysające oraz odkurzacze piorące.
 • Sklep AGD i Rtv Andrzej Zając

  AGD
  Strona zawiera informacje o grupach produktów oferowanych przez sklep (branża RTV i AGD). Można tu także znaleźć dokładniejszy opis produktów bedących w promocji oraz ich ceny.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Odkurzacze VAX ::

Nasza ocena:
Adres: http://vax-polska.pl

Ulica: al. Krakowska 5

Miasto:
Kod: 05-090
NIP:

Telefon: (22) 720 11 98



Kategorie:

Opis:

VAX – brytyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do pielęgnacji podłóg od dziesięcioleci oferuje swoim klientom najwyższą jakość. Od początku lat 70-tych inżynierowie firmy VAX są zaangażowani w rozwój zaawansowanych technologii stosowanych w urządzeniach do pielęgnacji podłóg.