Podobne strony

 • Hotel SPA

  świętokrzyskie
  Czterogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju ucieleśnia ideę SPA, która jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Znajdujący się na terenie hotelu Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oferuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaże, zabiegi wodne, porady dermatologa, usługi fryzjerskie i inne. Na stronie: szczegóły oferty i formularz rezerwacji on-line.
 • Hotel SPA Bielsko

  Bazy hoteli
  Wyobraźcie sobie malownicze, beskidzkie szlaki górskie, poprzecinane uroczymi dolinami strumieni i potoków, pełne uroku górskie krajobrazy. W takim otoczeniu znajduje się nasz hotel spa oferujący Państwu szeroki wachlarz zabiegów dla duszy i ciała.
 • 4gwiazdki.pl - Najlepsze Hotele SPA w Polsce

  Bazy hoteli
  Portal zawierający ofertę najlepszych 4-gwiazdkowych Hoteli SPA w Polsce. Oferta pakietów: Wypoczynkowych (weekend oraz wakacje, zarówno latem i zimą) SPA z bardzo bogatą bazą pakietów SPA z zakresu odnowy biologicznej i rewitalizacji oraz Okazjonalnych (takich jak: Boże Narodzenie, Sylwester, Walentynki, Wielkanoc itp).
 • Hotel SPA Ciechocinek

  kujawsko-pomorskie
  Hotel Spa "Villa Park" oferuje najwyższy standard usług. Pokoje wyposażone są w telefon i telewizję satelitarną. Goście hotelowi mogą korzystać ze wszystkich urządzeń i usług Kliniki Zdrowia i Urody.
 • Hotel SPA - Hotel Miłomłyn Zdrój Medical SPA

  Turystyka i podróże
  HOTEL SPA - HOTEL MIŁOMŁYN ZDRÓJ MEDICAL SPA NA MAZURACH. Polecamy: weekend w SPA na Mazurach, wczasy odchudzające,konferencje, kuracje oczyszczające i odchudzające, turnusy rehabilitacyjne i odchudzające oraz pakiety i weekend Spa na Mazurach. Specjalizujemy się we wczasach odchudzających. Właśnie tutaj – na Mazurach, odnajdą Państwo energię, komfort, zdrowie. www.milomlynzdroj.pl


:: Turnusy rehabilitacyjne Zakopane ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kopieniec.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszym luksusowym hotelu możemy naszym gościom zapewnić możliwość spędzenia wolnego czasu w doskonałe przygotowanych, komfortowych pokojach, które posiadają również rozbudowane i bogate wyposażenie. Jednocześnie w naszym hotelu, który znajduje się w doskonałej lokalizacji gdzie jesteśmy w stanie zapewnić również spędzenie wolnego czasu w specjalnych strefach Spa. Oferujemy również dostęp do restauracji, monitorowanego parkingu.