Podobne strony

 • Masaże lecznicze w domu pacjenta Paweł Król Masażysta Dypl.

  Medycyna i zdrowie
  Masażysta Dyplomowany Paweł Król w Warszawie - Warszawa Ursynów oferuje: masaż, masaż leczniczy, masaż relaksujący, masaż klasyczny, masaż zmniejszający bóle kręgosłupa, masaż zmniejszający obrzęki, masaż kosmetyczny, masaż stóp, usługi masażu, refleksologia, rehabilitacja, fizjoterapia, mobilizacja kręgosłupa. Możliwy dojazd do pacjenta na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta usług zamieszczoną na mojej stronie internetowej www.masaz-leczniczy.com.
 • YinYang - gabinet masażu Warszawa Mokotów

  Medycyna i zdrowie
  Częstą przypadłością obecnych czasów są nawracające bóle kręgosłupa, których przyczyna jest trudna do zidentyfikowania. Masaż potrafi skutecznie łagodzić te bóle i wprowadzać w stan ukojenia. Dlatego masaż może być równolegle stosowany razem z badaniami i leczeniem farmakologicznym.
 • Salon Kosmetyczny Warszawa Śródmieście

  Firmy wg branży
  Warszawski gabinet kosmetyczny noszący nazwę „TINA” prowadzi swoją działalność od 1994 roku. Oferta tej firmy obejmuje przede wszystkim usługi kosmetyczne polegające na pielęgnacji, twarzy, dłoni, stóp, paznokci i całego ciała. Warto dodać, że prezentowana firma współpracuje z dermatologiem oraz specjalistą z dziedziny medycyny estetycznej. Oprócz tego w ofercie można znaleźć usługi fryzjerskie, z których mogą korzystać kobiety i mężczyźni.
 • Alchemy Day Spa Warszawa Luksusowy Salon Kosmetyczny

  Inne
  Alchemy Day Spa Warszawa to najstarszy tego typu salon kosmetyczny w Warszawie, jest autoryzowanym salonem kosmetycznym luksusowej marki kosmetyki naturalnej i aromaterapii Alqvimia. Alchemy Day Spa Warszawa oferuje zabiegi pielęgnacyjne na twarz ciało i duszę, oferujemy również pielęgnacje o charakterze spa i wellness nasze ceremonie to holistyczne zabiegi pielęgnacyjne idealne na pomysł na prezent dla każdego i przy każdej okazji, pielęgnacje szyte indywidualnie w zależności od potrzeby klient
 • Masaż relaksacyjny warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Jeżeli na terenie stolicy lub jej najbliższej okolicy potrzebujesz bardzo pomocnych usług masażu, to już teraz możesz zdecydować się na Vita Masaż. Jest to firma proponująca swym klientom usługi masażu wraz z dojazdem do domu klienta. Należy ona do dyplomowanego i doświadczonego masażysty, jaki pobierał swe nauki między innymi na Dalekim Wschodzie. Możesz liczyć w niej na domowe wizyty przez 7 dni w tygodniu.


:: Masaż Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dotyk-orientu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny? Spraw swojej ukochanej prezent w postaci odwiedzin w salonie Dotyk Orientu, który będzie gwarancja uśmiechu i relaksu. To tutaj możesz liczyć na profesjonalizm płynący z doświadczenia naszych pracowników. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz naturalny zabieg kosmetyki twarzy a w związku z nadchodzącą zabawa sylwestrowa nie sposób nie skorzystać z pielęgnacji stóp i dłoni i w postaci fantastycznego manicure.