Podobne strony

 • Dietetyk na Śląsku

  Medycyna i zdrowie
  Indywidualne programy żywieniowe/leczenie żywieniowe w chorobach dieto zależnych/diety dla osób aktywnych fizycznie i sportowców/żywienie dzieci/ żywienie kobiet w ciąży i karmiących/zalecenia żywieniowe w alergiach i nietolerancjach pokarmowych/jadłospisy wegańskie i wegetariańskie.
 • Medycyna pracy Bytom

  Medycyna i zdrowie
  Szeroki wachlarz usług medycznych świadczony na najwyższym poziomie przez doświadczonych lekarzy. Każdy lekarz medycyny pracy posiada uprawnienia do badania kierowców oraz do badania na prawo jazdy (dotyczy uczęszczających na kursy nauki jazdy).Badania lekarskie kierowców realizowane są na wszystkie kategorie prawa jazdy.Można też przeprowadzić u nas psychotesty czy badania psychologiczne. Przeprowadzamy badania wstępne oraz badania kontrolne czy badania okresowe.Centrum Katowic,darmowy parking.
 • http://masaze-gdansk.com.pl

  Medycyna i zdrowie
  Bardzo istotną zaletą tej firmy jest niezwykle szeroka oferta obejmująca masaże w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Doświadczeni rehabilitanci i masażyści są w stanie dojechać do dowolnego klienta w obrębie Trójmiasta. Oprócz pojedynczych masaży, klienci mają możliwość wykupienia specjalnych abonamentów, dzięki którym będą korzystać z regularnych, tańszych usług.
 • Soczewka Progresywna - wzrok24

  Medycyna i zdrowie
  Sklep internetowy https://wzrok24.pl/ zajmuje się sprzedażą różnego rodzaju soczewek, między innymi: soczewki miesięczne, dzienne i wiele innych. Bardzo często kupowana jest soczewka progresywna- szczególnie wśród młodzieży. Dodatkowo w atrakcyjnej cenie kupią Państwo krople i płyny. Sprawdź dziś!
 • Program do przepisów kulinarnych

  Medycyna i zdrowie
  Na stronie dieta17.pl można będzie założyć sobie darmowe konto. Można później korzystać z możliwości dodawania własnych przepisów kulinarnych. Mamy wszystkie przepisy dokładnie tam gdzie my się znajdujemy. Nie zapomnimy ważnego przepisu na sałatkę czy ciasto. Tutaj wszystko jest i tylko czeka żebyśmy z tego skorzystali. Jeśli mamy telefon z Internetem to bez względu na miejsce przebywania będzie można w kilka chwil wejść na swoje przepisy.


:: Tabletki na odchudzanie - piperinemax.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://piperinemax.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom wysokiej jakości preparatu, którego działanie ma na celu zapewnienie odchudzania. Preparat jest w stanie zapewnić poprzez działanie alkaloidu jakim jest piperyna, która jest wyciągiem z czarnego pieprzu między innymi wspomaganie trawienia poprzez zwiększanie wydzielania się soku żołądkowego. Jednocześnie preparat jest w stanie powstrzymywać powstawanie nowych komórek tłuszczowych.