Podobne strony

 • NORBERCIAK

  Meble - handel i produkcja
  W ofercie firmy znajdziesz: meble na zamówienie, eurokuchnie, schody, konstrukcje i stopnie, wystrój wnętrz z użyciem metalu i szkła, barierki ze stali szlachetnej i lakierowanie, nietypowe konstrukcje stalowe, projektowanie wnętrz, usługi stolarskie.
 • Usługowy Zakład Stolarski

  Stolarstwo
  Strona przedstawia ofertę Zakładu. Oprócz tego znajdziesz tu mapkę dojazdową i formularz zgłoszeniowy.
 • Pracownia Stolarska - Kazimierz Płonka

  Stolarstwo
  Pracownia specjalizuje się w wykonywaniu trudnych i niestandardowych usług, często o charakterze konserwatorskim. Na stronie zdjęcia zrealizowanych prac oraz prezentacja nagród i wyróżnień.
 • Usługowo - Produkcyjny Zakład Stolarski - Schody

  Schody, posadzki
  Strona rodzinnej firmy trudniącej się produkcją schodów, szczególnie na rynek niemiecki. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu schodów drewnianych, samonośnych, a produkuje je z litego drewna krajowego oraz gatunków egzotycznych. Więcej szczegółów - na stronie.
 • Al-Just

  Klamki, okucia
  Wizytówka sklepu z artykułami metalowymi, drewnianymi, elektronarzędziami i artykułami wykończeniowymi. Na stronie dane teleadresowe sklepu i lista oferowanych produktów.


:: Drew-Ed deska tarasowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://drew-ed.pl

Ulica: Podsarnie 54

Miasto: Raba Wyżna
Kod: 34-721
NIP:

Telefon: 182771910Kategorie:

Opis:

W Rabie Wyżnej w województwie małopolskim mieści się siedziba profesjonalnego zakładu stolarskiego Drew-Ed. Specjalizujemy się w produkcji boazerii, imitacji bala i płaza, deski tarasowej, podbitki, kantówki jak i listw wykończeniowych, które wytwarzane są z drewna świerkowego oraz modrzewiowego sezonowanego. Dysponujemy nowoczesnymi maszynami jak również bezustannie poszerzamy asortyment zakładu. Zapewniamy niskie ceny, szybką realizację zamówień oraz obsługę na najwyższym poziomie.