Podobne strony

 • Gratiser.pl - Produkty i gratisy

  Inne
  Strona internetowa zawierająca oferty produktów i usług z gratisami. Na stronie może zarejestrować się każdy i dodawać swoje oferty za darmo lub też odpłatnie jeżeli chce się promować na stronie głównej. Strona posiada bardzo prostą i intuicyjną nawigację. Wyszukiwanie produktów ułatwia wyszukiwarka i lista kategorii. Każda oferta posiada opis, informację o cenie i zdjęcia.
 • http://zdrowezeby.net.pl

  Inne
  Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome, dzięki czemu świadomie zaczynamy dbać o nasze zęby. Wielu z nas chodzi regularnie do dentysty, by mieć pod kontrolą to co dzieje się w naszej jamie ustnej. Jednak chodzenie do stomatologa to nie wszystko. Warto na co dzień dbać o zęby, by w przyszłości nie mieć z nimi problemów. Zapraszamy na naszą stronę internetową, by dowiedzieć się co robić być mieć piękne zęby przez długi czas.
 • Opiekunka do osób starszych w Niemczech

  Inne
  HELP jest bydgoską agencja pracy tymczasowej. Jej główną misją jest niesienie pomocy, która polega na rekrutowaniu opiekunek osób starszych do Niemiec i Luksemburga. Swoim kandydatkom oferuje uczciwe warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające także premie i bonusy. Ponadto zajmuje się organizacją i pokryciem kosztów wyjazdu oraz gwarantuje pełne ubezpieczenie zdrowotne.
 • stick-it.ie

  Inne
  Potrzebujesz reklamy dla swojej firmy w postaci naklejek na samochód? Nie musisz długo szukać ponieważ nasze przedsiębiorstwo posiadające stronę internetową o nazwie stick-it doskonale zajmuje się tego typu rzeczami. Jeśli chcesz aby twoja reklama była dobrze widoczna skorzystaj z naszych usług a na pewno nie pożałujesz.
 • Tanie suplementy dla sportowców

  Inne
  Sklep TanieSuple.com to platforma internetowa na której zamówić można wiele rodzajów odżywek dla sportowców. Od białek i dodatków wspomagających wzrost masy mięśniowej poprzez kreatyny i spalacze tłuszczu - to wszystko zobaczyć i zamówić można w wygodnym sklepie online.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Dowcipy na każda okazje ::

Nasza ocena:
Adres: http://dowcipy.egielda.eu/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Serwis zawiera najlepsze w sieci dowcipy podzielone na wiele kategorii takie jak o Jasiu, Chuck Norris, o blondynkach jak i wiele innych. U nas spędzisz miło czas po pracy dobrze się bawiąc. Nie zastanawiaj się a wchodz i czytaj nasze dowcipy.

Słowa kluczowe: