Podobne strony

 • VRATA - drzwi z montażem

  Dom i wnętrza
  Firma Vrata specjalizuje się w sprzedaży i montażu drzwi wejściowych, wewnętrznych oraz wewnątrzklatkowych. Działamy na terenie kilku województw w miastach takich jak: Pabianice, Łódź, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Opole. Nasze profesjonalne i doświadczone ekipy monterskie zapewniają najwyższą jakość usług.
 • Presiana - Rolety Zaluzje Markizy Bielsko Biała

  Dom i wnętrza
  Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi systemami osłon okiennych, bram rolowanych oraz markiz tarasowych. W ofercie znaleźć można produkty takie jak rolety rzymskie, plisy, rolety dzień/noc, żaluzje drewniane, rolety zewnętrzne, markizy, bramy rolowane oraz wiele,wiele innych produktów pokrewnych. Dzięki kompleksowej obsłudze którą zapewniamy możecie Państwo umówić się na bezpłatny pomiar na którym zaprezentowane zostaną wszelkie materiały oraz profesjonalny montaż.
 • Środki pielęgnacji roślin - ziemovit

  Dom i wnętrza
  Ziemovit - to marka stworzona z myślą o Twoim ogrodzie. Na naszej stronie www.ziemovit.pl znajdziesz informacje o produktach przeznaczonych do ochrony roślinności - traw, kwiatów, krzewów, iglaków oraz ogrodach owocowo-warzywnych. Są to środki chroniące przed owadami, chwastami oraz szkodliwym działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych - nadmiernym przesuszeniem czy nagłym przymrozkiem. Ziemovit posiada w ofercie podłoża do roślin ozdobnych, trawników i iglaków.
 • Fotoobrazy i obrazy z twojego zdjęcia | Me & My Frame

  Dom i wnętrza
  Wykonujemy fotoobrazy z twoich zdjęć oprawione w piękne aluminiowe ramy w kolorze srebrnym i czarnym lub antyramy. Stworzymy dla ciebie również na zamówienie obraz ze starych zdjęć lub fotografii prosto ze smartfona.
 • Favo: Docieplanie budynków

  Dom i wnętrza
  Witamy na stronie FAVO. Każdy z nas od lat zajmuje się dociepleniami pianką poliuretanową. Trafiłeś tutaj, bo prawdopodobnie chcesz poprawić wskaźnik nieszczelności budynku. Czy masz świadomość związana z efektywną gospodarką zasobami energetycznymi. W swojej pracy staramy się maksymalnie wykorzystać do ociepleń piankę poliuretanową. Wykonane nią ocieplenia są trwałe i efektywne. Nieszczelnelokale usługowe i domy generują niepotrzebne dodatkowe koszty. Jeśli nie jesteś przekonany czy to rozwiązanie jest właśnie dla ciebie zadzwoń a postaramy się wyjaśnić szczegóły. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Mieszkania Bezczynszowe Legionowo ::

Opis:

Aktualnie budownictwo mieszkaniowe, zwłaszcza w większych miastach, rozwija się w kilku zasadniczych kierunkach. Kupcy szukają na rynku rozwiązań, które będą jak najlepiej dopasowane do ich potrzeb, preferencji i zasobności portfela. Nowe mieszkania powstają zarówno w centrach miast, jak i na obrzeżach.