Podobne strony

 • BOZ 3

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo sprzedaje glazurę, terakotę, armaturę, wyposażenie łazienek. Na stronie wybór artykułów z katalogu, zdjęcia, adresy.
 • MEGRES

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo zaopatruje instytucje, urzędy, obiekty użyteczności publicznej w kompletne zestawy łazienkowe i instalacje sanitarne. Na stronie informacje o realizacjach, systemie niewidocznego mocowania płyt elewacyjnych z gresu, oferta dla producentów.
 • STEMKO

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka sprzedaje artykuły instalacji sanitarnych, armaturę i agd. W witrynie profil sprzedaży, cennik, historia i dane personalne kierownictwa.
 • Partner

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma handlowa sprzedająca technikę sanitarną, grzewczą i wyposażenie łazienek. Spółka dostarcza ceramiki sanitarnej, wanien, brodzików, baterii łazienkowych oraz armatury kanalizacyjnej, grzewczej i narzędzi instalacyjnych. W serwisie lista kooperantów handlowych i rodzaju dostarczanego towaru oraz informacje adresowe firmy.
 • ARWIMONT

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółdzielnia zaopatruje rynek krajowy i zagraniczny w armaturę i artykuły instalacji wodno-kanalizacyjnej. Witryna przedstawia profil działalności zakładu specjalizującego się w kompleksowej obsłudze klienta. Na stronie dane adresowe i informacja o asortymencie.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: pekado.pl - zlewozmywaki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pekado.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W ofercie sklepu internetowego Pekado znajduje się bardzo bogaty wybór toalet, umywalek, wanien, pryszniców, a także wszystkich typów baterii łazienkowych. Oferujemy także te akcesoria, które nie są widoczne gołym okiem w łazience a pełnią bardzo ważną rolę, są to stelaże podtynkowe, czy wbudowane spłuczki.