Podobne strony

 • odkup szkód komunikacyjnych Promesco.pl

  Ekonomia
  Prowadzimy firmę, która świadczy usługi pomocy w odzyskiwaniu odszkodowań. Jesteśmy doświadczoną firmą, która na rynku istnieje już wiele lat dzięki czemu wiemy jak należy podchodzić do walki z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki nam zarówno osoby prywatne jak i firmy mogą odzyskać pieniądze, których ubezpieczyciel nie chce wypłacić. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, tak więc zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami.
 • Skup i odkup odszkodowań OC AC - Altis

  Firmy wg branży
  Altis Odszkodowania oferuje atrakcyjne dopłaty do zaniżonych przez zakłady ubezpieczeń odszkodowań komunikacyjnych. Odkup odszkodowań obejmuje zarówno szody z OC sprawcy jak i AC, na autach nowszych oraz starszych. Jeśli Twoja szkoda miała miejsce do 3 lat wstecz to możesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania. Wyślij nam Swój kosztorys a my wycenimy za ile możemy odkupić od Ciebie zaniżoną cześć odszkodowania. Nasz skup odszkodowań działa na terenie całego kraju.
 • OdkupimySzkode.pl - skup odszkodowań

  Firmy wg branży
  Po wypadku komunikacyjnym należy Ci się odszkodowanie. Jeżeli jednak masz wrażenie, że reprezentant firmy ubezpieczeniowej wypłacił zaniżone odszkodowanie zdecydują się na skorzystanie z naszych propozycji. Po przedstawieniu dokumentów postaramy się zademonstrować atrakcyjną ofertę i wypłacimy należność. Gwarantujemy kompetentne działanie i odzyskiwanie pieniędzy od towarzystw ubezpieczeniowych, które starają się na każdym kroku ograniczać wypłacane odszkodowania do minimum. Z nasza pomocą będzi
 • Odszkodowania OC - debitum.com.pl

  Ekonomia
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom już od prawie 20 lat usługi odzyskiwania odszkodowań przy ubezpieczeniach majątkowych, osobowych, komunikacyjnych. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić wsparcie ze strony zespołu doświadczonych specjalistów począwszy od konsultantów, którzy mogą dojechać do naszych klientów, poprzez rzeczoznawców, aż po prawników, którzy gwarantują skuteczne prowadzenie spraw.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Take Care - dopłaty i odkup odszkodowania OC AC ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.take-care.com.pl/

Ulica: Staszica 1

Miasto: Kielce
Kod: 25-008
NIP: 6572919167

Telefon:Kategorie:

Opis:

Firma Take Care Polska zajmuje się odkupem i dopłatami do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych OC i AC.
Oferujemy dopłaty do szkód częściowych, całkowitych na pojazdach osobowych i ciężarowych.
Jeśli nie chcesz samodzielnie dochodzić należnych Ci pieniędzy, możesz zostawić to nam.
My odkupimy od Ciebie zaniżoną część odszkodowania, zapłacimy Ci z góry i od tej chwili odpowiedzialność z wynik procesu sądowego spoczywa na naszych barkach.
Prowadzimy odkup szkód OC na terenie całej Polski.