Podobne strony

 • odkup szkód komunikacyjnych Promesco.pl

  Ekonomia
  Prowadzimy firmę, która świadczy usługi pomocy w odzyskiwaniu odszkodowań. Jesteśmy doświadczoną firmą, która na rynku istnieje już wiele lat dzięki czemu wiemy jak należy podchodzić do walki z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki nam zarówno osoby prywatne jak i firmy mogą odzyskać pieniądze, których ubezpieczyciel nie chce wypłacić. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju, tak więc zapraszamy wszystkich do kontaktu z nami.
 • Skup i odkup odszkodowań OC AC - Altis

  Firmy wg branży
  Altis Odszkodowania oferuje atrakcyjne dopłaty do zaniżonych przez zakłady ubezpieczeń odszkodowań komunikacyjnych. Odkup odszkodowań obejmuje zarówno szody z OC sprawcy jak i AC, na autach nowszych oraz starszych. Jeśli Twoja szkoda miała miejsce do 3 lat wstecz to możesz sprawdzić czy należy Ci się dopłata do odszkodowania. Wyślij nam Swój kosztorys a my wycenimy za ile możemy odkupić od Ciebie zaniżoną cześć odszkodowania. Nasz skup odszkodowań działa na terenie całego kraju.
 • OdkupimySzkode.pl - skup odszkodowań

  Firmy wg branży
  Po wypadku komunikacyjnym należy Ci się odszkodowanie. Jeżeli jednak masz wrażenie, że reprezentant firmy ubezpieczeniowej wypłacił zaniżone odszkodowanie zdecydują się na skorzystanie z naszych propozycji. Po przedstawieniu dokumentów postaramy się zademonstrować atrakcyjną ofertę i wypłacimy należność. Gwarantujemy kompetentne działanie i odzyskiwanie pieniędzy od towarzystw ubezpieczeniowych, które starają się na każdym kroku ograniczać wypłacane odszkodowania do minimum. Z nasza pomocą będzi
 • Odszkodowania OC - debitum.com.pl

  Ekonomia
  W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom już od prawie 20 lat usługi odzyskiwania odszkodowań przy ubezpieczeniach majątkowych, osobowych, komunikacyjnych. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić wsparcie ze strony zespołu doświadczonych specjalistów począwszy od konsultantów, którzy mogą dojechać do naszych klientów, poprzez rzeczoznawców, aż po prawników, którzy gwarantują skuteczne prowadzenie spraw.
 • Dopłata do odszkodowania oc - cewik.pl

  Ekonomia
  Specjalizujemy się w odzyskiwaniu funduszy od firm ubezpieczeniowych, które zaniżyły kwotę wypłaconego odszkodowania z OC sprawcy kolizji lub wypadku. Jest to proceder nagminny, a my wiemy jak się przeciwstawić i uzyskać należne kwoty. Pomagamy poprzez dopłaty do odszkodowań OC i odkup odszkodowań. Skontaktuj się z nami, a my powiemy co możemy dla Ciebie zrobić.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Take Care - dopłaty i odkup odszkodowania OC AC ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.take-care.com.pl/

Ulica: Staszica 1

Miasto: Kielce
Kod: 25-008
NIP: 6572919167

Telefon:Kategorie:

Opis:

Firma Take Care Polska zajmuje się odkupem i dopłatami do zaniżonych odszkodowań komunikacyjnych OC i AC.
Oferujemy dopłaty do szkód częściowych, całkowitych na pojazdach osobowych i ciężarowych.
Jeśli nie chcesz samodzielnie dochodzić należnych Ci pieniędzy, możesz zostawić to nam.
My odkupimy od Ciebie zaniżoną część odszkodowania, zapłacimy Ci z góry i od tej chwili odpowiedzialność z wynik procesu sądowego spoczywa na naszych barkach.
Prowadzimy odkup szkód OC na terenie całej Polski.