Podobne strony

 • Kompap S.A.

  Artykuły biurowe
  Kompap to firma zaopatrująca biura, banki, sieci sklepowe w druki i inne akcesoria eksploatacyjne, m.in.: papier komputerowy, rolki do kas, faksów, teleksów, materiały samoprzylepne, papier kserograficzny, koperty.
 • IBEX International s.c.

  Artykuły papiernicze
  Firma jest importerem artykułów papierniczych z Francji, Niemiec i Holandii oraz dystrybutorem regionalnym. W jej ofercie znajdziesz szeroką gamę papierów biurowych, papier syntetyczny Tyvek, papiery i kartony ozdobne, oraz ogromny wybór kopert standardowych i specjalistycznych.
 • Metaloplastyka

  Druk, poligrafia
  Przygotowalnia poligraficzna. Oferuje usługi w metalu, na papierze, na płytach marmuropodobnych, na folii oraz pieczątki, projektowanie komputerowe, tampodruk, proporce, flagi, sita do druku i sitodruk, formy silikonowe i z innych tworzyw. Na stronie znajdziesz graficzną prezentację oferowanych produktów.
 • Lambda s.c.

  Akcesoria i materiały
  Lambda prowadzi handel hurtowy i detaliczny materiałami dla poligrafii i reklamy (narzędzia tnące, litery i cyfry samoprzylepne), import folii i papierów samoprzylepnych Oracal.
 • Panda Ltd.

  Akcesoria i materiały
  Firma oferuje: folie i piankę pcv, okucia do segregatorów, tekturę, okleiny płócienne, materiały pokryciowe, materiały kaletnicze, folie PP, folie sztywne, taśmy do elektrod, i inne.


:: Stylgraf Sp. z o.o. ::

Opis:

Stylgraf oferuje: papiery, folie, kalki, kartony i bristole do: poterów atramentowych CAD, GIS, drukarek atramentowych i laserowych, wielkoformatowych kopiarek ksero i laserowych, światłokopiarek amoniakalnych, ręcznego kreślenia, oraz papiery kserograficzne i etykiety, szablony i tuszografy kreślarskie, kartony kolorowe, akwarelowe i inne artystyczne.