Podobne strony

 • Bambini - Prywatne Przedszkole Montessori

  Przedszkola i żłobki
  Strona Prywatnego Przedszkola Montessori. Materiał dydaktyczny realizowany w nim w jest oparciu o metodę Montessori. Szczegółowe informacje na stronie.
 • Niepubliczne przedszkole Krokodyle

  Przedszkola i żłobki
  Przedszkole przyrodniczo-sportowe Krokodylek powstało z myślą o dzieciach ciekawych otaczającego je świata. To przytulny, ciepły, bezpieczny świat, w którym doświadcza tego, co dobre i uczy się tego, co mądre. Naszą misją jest wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dziecka. Serdecznie zapraszamy na nasze strony.
 • Prywatne przedszkola Koniczynka

  Oświata i edukacja
  Przedszkola Koniczynka zapraszają do zapisów dzieci na nowy rok szkolny do przedszkoli i żłobków które nalezą do naszych placówek. Posiadamy dobrze wyposażone sale, przystosowane zarówno do nauki jak i zabawy i rozrywki. Opieka nad dziećmi do nasza pasja, a nasza kadra dydaktyczna posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z dziećmi.
 • Przedszkole w Wieliczce

  Oświata i edukacja
  Posiadasz malutkie pociechy, a chciałabyś powrotu do zawodu? Nie musisz już mieć wątpliwości na ten temat. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zadba o Twe dzieci. W tym przedszkolu panuje niesamowicie radosna atmosfera, dziecko więc będzie czuło się jak w domu. Stawiamy wielki nacisk na bezpieczeństwo dzieci, nic więc im tutaj nie zagraża. Zabiegamy też o ich doskonalenie, będą więc dobrze przystosowane do pójścia do podstawówki. To przedszkole proponuje różne lekcje dodatkowe.
 • SKARBUSIE Przedszkole niepubliczne

  Oświata i edukacja
  Młode, doświadczone, bardzo dobrze wykwalifikowane, mające świetne podejście do dzieci, a także głowy pełne pomysłów - takie właśnie są nasze nauczycielki. Prowadzą one liczne zajęcia zgodne z założeniami podstawy programowej wychowania przedszkolnego, a ponadto zajęcia dodatkowe, takie jak nauka języka angielskiego, gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy, zajęcia rytmiczno-umuzykalniające, zajęcia artystyczno-plastyczne, zajęcia przygotowujące do nauki czytania i pisania, spotkania z ciekawymi osobami. Nie zapominają przy tym, że przedszkolakom zarówno w samym przedszkolu, jak i na placu zabaw trzeba zaoferować też interesujące zabawy. Poza tym, we współpracy z rodzicami, organizują imprezy okolicznościowe. Dodatkowe informacje dotyczące oferty przedszkola niepublicznego Skarbusie można znaleźć na naszej stronie internetowej.


:: POD WIERZBĄ przedszkole niepubliczne ::

Nasza ocena:
Adres: http://przedszkolepodwierzba.pl

Ulica: Polna 7

Miasto: Nowe Miasto Lubawskie
Kod: 13-300
NIP:

Telefon: 515503113Kategorie:

Opis:

Jeżeli szukają Państwo wyjątkowej i profesjonalnej placówki oferującej całodzienną opiekę dla dzieci w wieku 3-6 lat, gorąco zachęcamy do zapoznania się z propozycją Przedszkola Niepublicznego „Pod Wierzbą”, które mieści się w Mszonowie w województwie warmińsko-mazurskim. W naszej placówce wszyscy podopieczni zapewnioną mają fachową opiekę, ciekawe zajęcia, ruch na świeżym powietrzu a także smaczne i zdrowe posiłki czy też czas na relaks i odpoczynek.Zapewniamy miłą i życzliwą atmosferę.