Podobne strony

 • ul. Puławska 12 lok. 14

  Prawo i podatki
  Warszawska Kancelaria Adwokacka prowadzona przez Piotra Panka wyposaża mieszkańców miasta oraz najbliższych jego okolic w kompetentne, prezentujące najwyższy poziom, usługi z obszaru doradztwa i przedstawicielstwa prawnego. Naszym szczególnym zainteresowaniem cieszą się sprawy cywilne powiązane z kwestiami rodzinnymi i spadkowymi. Nie boimy się jednak podejmować wyzwań połączonych z prawem karnym oraz gospodarczym. Pomagamy tym wszystkim, którzy czują się pokrzywdzeni zapadłym w czasie procesu karnego wyrokiem, prezentujemy podmioty gospodarcze, świadczymy stałą obsługę prawną. Kontakty z klientami opieramy na niezmiernie jasno i precyzyjnie ustalonych regułach. Owocuje to obustronnym zaufaniem i umożliwia nam na nawiązywanie długofalowych relacji zarówno z biznesmenami, jak i klientami prywatnymi. Więcej szczegółów na temat wszystkich naszych usług odnaleźć można na stronie:
 • kancelariadwokacka.eu adwokat sprawy karne

  Prawo i podatki
  Nasza Kancelaria adwokacka Warszawa działa na terenie Warszawy i całej Polski. Specjalizujemy się głównie szczególnie w sprawach karnych. Adwokat Warszawa prowadzi sprawy karne dotyczące oszustw, kradzieży z włamaniem, jazdy pod wpływem alkoholu, rozbojów i innych. Kancelaria prawnicza warszawa postawia sobie za cel całkowite uniewinnienie klienta lub maksymalne złagodzenie kary.
 • Kancelaria Radcy Prawnego Warszawa

  Prawo i podatki
  Oferta Kancelarii obejmuje udzielanie pisemnych opinii prawnych, konsultacje prawne, sporządzanie umów oraz aktów wewnętrznych, analiza i weryfikacja umów, udział w negocjacjach handlowych oraz przede wszystkim zastępstwo prawne i procesowe w sprawach sądowych i administracyjnych.
 • Kancelaria adwokacka Warszawa

  Prawo i podatki
  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową firmy Bartosiak & Wspólnicy. Jesteśmy sprawdzoną kancelarią adwokacką która działa na terenie Warszawy oraz okolic.
 • Rozwód Warszawa Adwokat

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka Mecenasa Roberta Ofiary, siedziba: woj. mazowieckie Warszawa Śródmieście, Metro Centrum. Udzielamy porad prawnych oraz prowadzimy sprawy z zakresu prawa rodzinnego tj.: rozwód z winą i bez adopcja alimenty separacja molestowanie seksualne dzieci podział majątku władza rodzicielska znęcanie się nad rodziną Adwokat Robert ofiara posiada wieloletnie doświadczenie w sprawach rodzinnych, w których wypowiadał się jako ekspert w mediach. Kancelaria adwokacka doradza sposób postę


:: KANCELARIA ADWOKACKA WARSZAWA - ADWOKAT TOMASZ TOMASZCZYK ::

Nasza ocena:
Adres: http://jstkancelaria.pl/specjalizacja/

Ulica: AL. JEROZOLIMSKIE 133, 36

Miasto: Warszawa
Kod: 02-304
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza kancelaria adwokacka (Warszawa) zajmuje się również opiniowaniem umów, negocjacjami trudnych i nietypowych kontraktów oraz przygotowaniem umów. Nasi prawnicy specjalizują się również w prawie rodzinnym - podział majątku, przyznanie opieki nad dzieckiem, alimenty, separacja, adopcja dziecka, intercyza, rozwód. Warszawa jest miastem, gdzie posiadamy swoją siedzibę, jedna zapraszamy również osoby oczekujące porady prawnej z całego kraju.