Podobne strony

 • Izoterm

  Materiały termoizolacyjne
  Firma produkuje materiały izolacyjne, a w tym: maty, płyty, otuliny, styropiany, uszczelki itp. Zajmuje się także ich sprzedażą oraz świadczy usługi w zakresie wykonywania izolacji. Na stronie charakterystyka firmy oraz oferta.
 • Brenntag Polska Sp. z o.o.

  Farby i lakiery
  Serwis korporacyjny dystrybutora surowców chemicznych dla niemal wszystkich dziedzin przemysłu, a w nim: informacje o firmie, oferta dla poszczególnych branż, baza danych ze szczegółowymi opisami kilku tysięcy produktów chemicznych, galeria zdjęć i łącza do ciekawych stron branżowych.
 • PAKFAL

  Opakowania foliowe
  Hurtownia folii do palet, kubków do piwa, opakowań i naczyń jednorazowych, papieru pakowego, tacek styropianowych itp.
 • Opakowania, kształtki, detale styropianowe

  Firmy wg branży
  Firma Styrotermika zajmuje się kompleksowym wykonawstwem detali opakowaniowych od momentu zaprojektowania, poprzez produkcję próbną aż do produkcji seryjnej. Produkowane przez nas elementy mogą być wykonane ze wszelkich tworzyw spienionych, tj. styropian, styrodur, pianka poliuretanowa, etc. Możemy z nich wyprodukować: płyty, teowniki, ceowniki, kątowniki, narożniki, przekładki, profile, listwy, separatory, kliny, otuliny, osłony rurowe, wypełnienia, kostkę styropianową, ozdoby, etc.
 • ARSANIT hurtownia budowlana

  Firmy wg branży
  Zakład produkcyjny firmy Arsanit znajduje się w Siemianowicach Śląskich. Firma od ponad dziesięciu lat istnienia na rynku dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów i wszelkie aktywności ukierunkowane są na jak najpełniejsze zaspokojenie potrzeb klienta. Arsanit jest wytwórcą styropianu oraz produktów z zakresu chemii budowlanej - farby, tynki, zaprawy, kleje do płytek, różne systemy dociepleń. Dystrybucja artykułów odbywa się zarówno w kraju, jak i zagranicą. Posiadając wysokiej klasy tabor transportowy firma jest w stanie zapewnić kontrahentom szybką dostawę we wskazane miejsce, zapewniając kompleksowy i fachowy serwis. Nasi doradcy techniczno-handlowi są do Państwa dyspozycji a także z ochotą pomogą dopasować odpowiedni artykuł i odpowiedzą na wszelkie intrygujące Państwa pytania. Dobro klienta zawsze było naszym priorytetem. Nie ustajemy w dążeniach, by jeszcze pełniej zaspakajać potrzeby naszych klientów. Uzyskaliśmy uznanie rynku, czego potwierdzeniem są otrzymane wyróżnienia ded


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Knauf Industries Polska Sp. z o. o. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.knauf-industries.pl/

Ulica: ul. Styropianowa 1

Miasto:
Kod: 96-320
NIP: 5811030150

Telefon: 46 857 06 17
Opis:

Knauf-Industries to firma należąca do grupy firm KNAUF. Zajmujemy się szeroko pojmowaną produkcją plastiku, styropiany, opakowań styropianowych. Jesteśmy liderem na rynku. Knauf-industries to nie tylko styropiany to profesjonalizm w pełnym wydaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!