Podobne strony

 • Dom Sanatoryjno-Wypoczynkowy Chemik

  Sanatoria i uzdrowiska
  Ośrodek zapewnia fachową opiekę medyczną, dietetyczną, domową kuchnię polską oraz popartą programem ruchowym dietę odchudzającą.
 • Pensjonat Telimena

  Zakopane
  Pensjonat położony jest u wylotu Doliny Białego, obok lasu, w sąsiedztwie górskiego potoku i pięknej drogi spacerowej - Pod Reglami. Ośrodek posiada 55 miejsc w komfortowych pokojach i apartamentach. Wszystkie pokoje są z łazienkami i tv sat. Na stronie zamieszczono cennik usług świadczonych przez pensjonat.
 • Pensjonat Antałówka

  Zakopane
  Pensjonat położony jest na południowo-zachodnim stoku Antałówki, posiada 120 miejsc w komfortowych pokojach i apartamentach. W ośrodku znajduje się jadalnia, drink-bar z kominkiem oraz studio odnowy biologicznej z sauną, siłownią, solarium, jacuzzi i gabinetem masażu. Strona prezentuje zdjęcia ośrodka oraz podaje cennik usług świadczonych przez pensjonat.
 • Dieta Herbalife

  Zdrowe życie
  Strona zaprasza wszystkich mających problem ze swoją wagą oraz osoby dbające o swoje zdrowie. Można tu znaleźć informacje o prawidłowym odżywianiu się, kalkulator wskaźnika BMI (prawidłowej wagi) oraz sklep internetowy z produktami dla odchudzających się, aktywnych i starszych.
 • Dieta Metabolic Balance odchudzanie bez stresu

  Inne
  Portal o diecie Metabolic Balance, blog, dotyczące nowatorskiego planu chudnięcia bez jojo do końca życia. Dieta jest nieznana na polskim rynku, w odróżnieniu do takich sposobów odchudzania jak dieta1000kalorii, dieta cud, szybka dieta, to odchudzanie polega na zmianie metabolizmu, w tym wypadku człowiek jest szczupły do końca życia bez efektu jojo.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: zdrowadietabialkowa.net ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.zdrowadietabialkowa.net

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Na portalu znajdziecie Państwo informacje o diecie białkowej. Dobrze zoptymalizowana dieta białkowa umożliwia utratę wagi i oczyszczenie organizmu, często bez potrzeby fizycznego zaangażowania. Przedstawiamy Państwu ciekawe, proste w przygotowaniu, stosunkowo tanie przepisy związane z dietą białkową. Wszystkie informacje dietetyczne udostępniamy bezpłatnie.