Podobne strony

 • Wirtualny Serwis Kitesurfingowy

  (Wind)surfing
  Kite.pl - wirtualny serwis kitesurfingowy. Informacje o przeprowadzanych szkoleniach, sklep ze sprzętem kitesurfingowym, opis sprzętu, forum użytkowników, galeria zdjęć i wiele innych przydatnych wiadomości.
 • Active Zone

  Szkoły
  Zaproszenie do Szkoły Windsurfingu w Krynicy Morskiej oraz na integracyjne wyjazdy windsurfingowe, narciarskie i snowbordowe. Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź i poznaj szczegóły.
 • Szkoła kitesurfingu i windsurfingu

  Sport
  Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych, a także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu do pływania. Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe, a także zapewniamy bogaty program zajęć alternatywnych: wakeboarding, skim, boulle, siatkówka plażowa, piłka nożna i wiele innych...! Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką doświadczonych
 • Windsurfingowy sklep - surfshop.pl

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy surfshop posiada w swojej ofercie sprzęt windsurfingowy i kitesurfingowy dla profesjonalistów i początkujących. Zapraszamy
 • KITE JOVI Travel - kitesurfing, wakesurfing, snowkiting

  Turystyka i podróże
  Strona dla kochających sporty wodne i zimowe. Powstała z inicjatywy ludzi zarażonych bakcylem wodnego szaleństwa i chcących zarazić nim innych. Znajduje się na niej wiele propozycji ciekawych wyjazdów w miejsca, gdzie można uprawiać kitesurfing, wakesurfing, surfing, windsurfing lub snowkiting. Wśród punktów docelowych wyjazdów są: Egipt (Hamata), Cabo Verde, Fuerteventura, Sardynia, Turcja (Gokova). W czasie wyjazdów dostępne są kursy i szkolenia dla początkujących.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Sprzęt kite - Kitesurfing Sklep ::

Nasza ocena:
Adres: http://kitesurfingsklep.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Mimo, że kitesurfing kojarzy się z bardzo drogą dyscypliną sportu to wcale nie musi taką być. Wystarczy jedynie postawić na odpowiednie podejście do wyboru sklepu, aby naprawdę tanio zaopatrzyć się w najwyższej klasy sprzęt. Przykładem takiego sklepu może być nasz, w którym to znajdziesz sprzęt do kite’a.