Podobne strony

 • Walmar s.c.

  Kamieniarstwo
  Strona firmy z Ciechocinka zajmującej się produkcją i dystrybucją kamienia elewacyjnego. Na stronie: o firmie, produkty, galeria i kontakt.
 • KEYSTONE

  Kamieniarstwo
  Producent kamienia elewacyjnego i wewnętrznego do wykładania ścian, fundamentów, ogrodzeń i kominków. Bogaty asortyment wzorów i barw kamieni, fug oraz impregnatów do konserwacji. W ofercie także kamień naturalny łupany.
 • Nowa Era Kamienia

  Kamieniarstwo
  Producent kamieni elewacyjnych na ogrodzenia, elewacje zewnętrzne i wewnętrzne, cokoły, kominy i kominki, oczka wodne, ściany ozdobne. Na stronie m.in. szczegółowa foto oferta i formularz zamówienia.
 • ATUT

  Kamieniarstwo
  Firma produkuje i sprzedaje kamień naturalny oraz elewacyjny, granit i inne materiały budowlane.
 • Cięcie laserem

  Firmy wg branży
  Technologia cięcia wodą i cięcia laserem jest w dzisiejszych czasach nowoczesnym i popularnym rozwiązaniem w dziedzinie precyzyjnej obróbki materiałów. Cięcie wodą polega na użyciu strumienia wody(cieczy lub mieszanki cieczy i materiału ściernego o bardzo wysokim ciśnieniu) w celu przecięcia materiału. W przypadku cięcia laserowego czynnik tnący stanowi gorący promień lasera oraz gaz techniczny o dużej czystości. Budexpert Gliwice od lat z powodzeniem stosuje opisane technologie-budexpert.com.pl


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Blaty marmurowe oraz granitowe Marmo ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.marmo.pl

Ulica: Proszowska 109

Miasto: Bochnia
Kod: 32-700
NIP:

Telefon: +48 14 611 31 93
Opis:

Współczesna aranżacja wnętrz łączy w sobie dbałość o estetyczne i praktyczne aspekty różnych elementów. Przykładem są wykonywane przez nas blaty granitowe, które poza dużą wytrzymałością i świetnym przystosowaniem do warunków kuchennych, oferują także bardzo atrakcyjny i nowoczesny wygląd. Podobnie jest jeśli chodzi o blaty marmurowe. Wykonując wszystkie produkty, skupiamy się na doborze najlepszych materiałów i różnorodności stylów.