Podobne strony

 • Bellatrix

  Druk, poligrafia
  Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Zajmuje się zaopatrzeniem w materiały biurowe, sprzęt i akcesoria komputerowe, serwisem komputerów, instalacją sieci, internetu, opracowaniem serwisu WWW, poligrafią, opracowaniem znaków graficznych.
 • Microsystems Polska Sp. z o.o.

  Dystrybutorzy sprzętu
  Działalność firmy Microsystems obejmuje m.in. sprzedaż sprzętu komputerowego, świadczenie usług serwisowych gwarancyjnych i pogwarancyjnych, projektowanie i instalacje systemów komputerowych, integracje systemów w zakresie LAN i WAN, serwis techniczny, a także szkolenie użytkowników.
 • Matic Sp. z o.o

  Dystrybutorzy sprzętu
  Matic to dostawca komputerów oraz projektant i instalator sieci komputerowych oraz internetu. W zakresie działalności firmy jest też montaż urządzeń, uruchamianie, konfiguracja oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny komputerów i sieci. Na stronie znajdziemy opis proponowanego sprzętu wraz z cenami, informacje o promocjach oraz dane teleadresowe.
 • Biuro Usługowo-Rachunkowe mgr Norbert Kaczmarek

  Biura_rachunkowe
  Strona firmy rachunkowo-księgowej zajmującej się ponadto usługami informatycznymi, takimi jak: administracja siecią komputerową, serwis sprzętu i oprogramowania komputerowego czy zaawansowane arkusze kalkulacyjne. Na stronie nieco więcej danych o firmie i zakresie świadczonych przez nią usług, informacje o promocjach oraz formularz umożliwiający z nią kontakt przez internet.
 • Komis internetowy

  Dystrybutorzy sprzętu
  Komis oferuje skup, sprzedaż, zamianę, naprawę komputerów, monitorów, a także instalowanie oprogramowania i inne. Więcej szczegółów - na stronie.


:: Serwis laptopów Elkomp ::

Nasza ocena:
Adres: elkomp.com.pl

Ulica: Wadowicka 6

Miasto: Mucharz
Kod: 30-415
NIP: 679-299-25-45

Telefon: (12) 267 24 56
Opis:

Jeden z najstarszych serwisów oraz sklepów komputerowych działających na terenie Krakowa. Obsługa klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych. Wieloletnie doświadczenie, partnerstwa wypracowane z największymi firmami pozwalają nam na zaoferowanie najwyższej jakości usług serwisowania sprzętu komputerowego: laptopów, komputerów stacjonarnych oraz monitorów. Bezpłatna diagnoza sprzętu. Szybkie naprawy wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów.