Podobne strony

 • Muzeum Sztuki Sakralnej w Żninie

  Sakralne
  W tym pięknym dworku zwanym sufraganią można obejrzeć rzeźbę i malarstwo sakralne, paramenty liturgiczne, kielichy, naczynia, szaty liturgiczne, księgi liturgiczne, medale i monety przedstawiające papieży, biskupów, ludzi zasłużonych dla Kościoła i Państwa na przełomie minionych wieków i wiele innych ciekawych i rzadkich eksponatów. Zajrzyj na stronę muzeum.
 • Muzeum Narodowe w Warszawie

  Narodowe
  W bogatej kolekcji Muzeum Narodowego znajdziemy eksponaty z wielu epok i kultur. Na stronie zaprezentowano szczegółowe informacje o ekspozycjach, historii muzeum, jego oddziałach, ofercie edukacyjnej oraz ciekawych wydarzeniach.
 • Biuletyn Kolekcjonerski

  Prasa hobbystyczna
  Sieciowa wersja pisma wydawanego przez Komisję Krajoznawczą Zarządu Głównego PTTK. Porusza zagadnienia kolekcjonerstwa: medali, odznak, ekslibrisów, plakietek, numizmatów, książek, widokówek, i innych.
 • Polmet

  Upominki reklamowe
  Przedsiębiorstwo Polmet jest producentem artykułów pamiątkarskich i reklamowych z metali kolorowych, m.in.: spinek, medali, odznaczeń, breloków, znaczków.
 • RAK - POL

  Upominki reklamowe
  Firma zajmuje się wytwarzaniem znaczków okolicznościowych, identyfikatorów, plakietek z tworzywa i metalu, medali, wizytówek, proporczyków. Ponadto oferuje nadruki: sitodruk, grawerton, tampodruk, termodruk, termotransferowe wielobarwne wydruki na tkaninach i porcelanie oraz różnych materiałach.


:: TanieTrofea - medale dla dzieci ::

Nasza ocena:
Adres: http://tanietrofea.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dyplomy sportowe to nie wszystko, czego mogą oczekiwać uczestnicy zawodów sportowych od ich organizatorów. Dla każdego sportowca najważniejszym elementem jest zawsze stanięcie na podium i otrzymanie medalu bądź statuetki czy pucharu, który później będzie stanowił piękną dekorację jego pokoju, domu czy lokalu.