Podobne strony

  • Herbata zielona

    Firmy wg branży
    „Herbata.info” to blog internetowy zawierający informacje na temat jednego z najpopularniejszych napojów na świecie, jakim jest herbata. Wiele informacji na temat różnych produktów pochodzi od renomowanych wytwórców napojów herbacianych z kraju i ze świata. Dodatkowo dostępnych jest wiele aktualności i informacji związanych z branżą. Oprócz tego czytelnicy bloga mogą znaleźć różne przepisy i sposoby przyrządzania prezentowanego napoju.
  • Podrozezblogiem.pl - blog o podróżach

    Turystyka i podróże
    Podróże z blogiem to strona pełna wielu przygód. Autorski blog pokazujący to co możemy zwiedzić w Polsce i poza jej granicą. Opisane tam miejsca nadają się zarówno na dłuższe wyprawy jak i też na te weekendowe. Blog oparty na własnych doświadczeniach podróżniczych oparty na zdjęciach z własnego prywatnego aparatu. Zakątki Polski od morza aż po same góry i doliny. Uroki obcych krajów, malownicze może i egzotyczne miejsca. Opis miejsc zabytków, szlaków prosto napisanych wraz ze zdjęciami możecie z


:: Kurs na herbatę - Blog o herbacie, podróżach i pasji. ::

Nasza ocena:
Adres: http://kursnaherbate.pl

Ulica:

Miasto: Gdynia
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Blog Kurs na herbatę to miejsce, w którym autor: Maciej Stafiej, przedstawia i opisuje swoje podejście do herbaty. Relacjonuje też swoje podróże związane z pasją do tej rośliny i naparu, który z niej uzyskujemy. To blog, którego misją jest zwiększenie świadomości polskiego społeczeństwa na temat herbaty i zainteresowanie go kulturą spożywania tego produktu. Kurs na herbatę jest pisany w przyjemny dla czytelnika sposób, bez zbędnego nadęcia, z poczuciem humoru i dystansem.