Podobne strony

 • Deratyzacja,Dezynsekcja warszawa DDD Perfekt

  Firmy wg branży
  Insekty i inne pasożyty są wielkim zagrożeniem dla zdrowia ludzkiego. Karaluchy i prusaki roznoszą bardzo dużo chorób i należy się ich szybko pozbywać. Dezynsekcja jest coraz bardziej rozwijającą się techniką radzenia sobie z insektami w naszym codziennym życiu. Ponieważ miasta stają się coraz bardziej zatłoczone i powstaje w nich rekordowa ilość restauracji, sklepów z żywnością i stołówek, problem z karaluchami i niechcianymi gryzoniami rośnie. Karaluchy są bardzo “przebiegłe”. Potrafią łatwo
 • www.insektwarszawa.pl

  Firmy wg branży
  Przedstawiamy Państwu Firmę Usługowo Handlową „INSEKT” z Warszawy. Trudnimy się dezynfekcją, dezynsekcją oraz deratyzacją. Z naszą pomocą, pozbędą się Państwo między innymi następujących szkodników: komarów, kleszczy, muszek, pluskw, mrówek, kretów, myszy, szczurów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, możemy Państwu zagwarantować, że szkodników pozbędziemy się skutecznie oraz w szybkim czasie. Mamy także certyfikowanego biologa terenowego, który może sprawdzić systemy zabezpieczenia przed szkodnikami, jakie obecnie Państwo stosują. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.
 • Dezynsekcja

  Firmy wg branży
  Dezynsekcja Warszawa, oferowana przez firmę DEZYNSEKTOR to usługa wykonywana skutecznie. Zwalczanie prusaków, usuwanie karaluchów czy tępienie pluskiew odbywa się przy użyciu profesjonalnych środków chemicznych, bezpiecznych dla ludzi, zabójczych dla insektów. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz osób prywatnych – do wszystkich którzy chcą mieć wykonaną usługę najwyższej jakości, najskuteczniejszą, bezpieczną, najdłużej zabezpieczającą lokal.
 • Dezynsekcja warszawa, zwalczanie karaluchów warszawa

  Firmy wg branży
  Abelgat - Dezynsekcja Deratyzacja świadczy Usługi dezynsekcji i deratyzacja na terenie warszawy i okolicznych miejscowości takich jak Pruszków, Piaseczno czy Grodzisk Mazowiecki. Specjaliści pracujący w Ablegat – Dezynsekcja Deratyzacja mają wieloletnie doświadczenie w walce ze szkodnikami. Skutecznie usuwa prusaki, karaluchy, oraz gniazda szerszeni i os. Mieszkańcy Warszawy, Pruszkowa czy Piaseczna regularnie korzystają z usług dezynsekcji i deratyzacji, zwalczanie szkodników.
 • www.insekt24.pl

  Firmy wg branży
  Odkażanie pomieszczeń, łóżek, materacy i pościeli, odkażanie po chorych oraz zmarłych, usuwanie salmonelli, gronkowca złocistego, pleśni i innych grzybów, a poza tym dezaktywacja nieprzyjemnych zapachów - to wybrane usługi, jakie w ramach specjalistycznej oferty DDD świadczy INSEKT24 Gołębiewski Sławomir z Nadarzyna. Kontaktując się z nami, możesz liczyć na skuteczność, szybkość działania oraz bezpieczeństwo. Używamy wyłącznie sprawdzone metody i pracujemy na nowoczesnych środkach posiadających stosowne certyfikaty. Dostosowujemy się do Ciebie - jesteśmy elastyczni, terminowi i dokładni!


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Deratyzacka dezynsekcja warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://deratyzacjaszczurymyszy.com/

Ulica: Przy Agorze 3

Miasto: Warszawa
Kod: 01-960
NIP:

Telefon: 22 669 60 41
Opis:

Deratyzacja Dezynsekcja Dezynfekcja to usługa wykonywana przez firmę ABLEGAT z warszawy.
Wykwalifikowani specjaliści potrafią usunąć szczury i myszy, które mogą zagrażać tobie i twoim domownikom. Wystarczy jeden zabieg aby całkowicie pozbyć się gryzoni i zabezpiecza teren przed ich ponownym bytowaniem.
ABLEGAT – Jarosław Sokulski
ul. Przy Agorze 3
Warszawa – Bielany
Likwidacja, pozbywanie się zwalczanie szczurów, mysz, kretów, 100% skutecznie tel. 22 669 60 41 szybko, tanio, bezpiecznie