Podobne strony

 • Meble Gust

  Meble - handel i produkcja
  Studio Mebli Kuchennych oferujące pomoc, doradztwo, aranżację i realizację wszelkich zleceń na meble kuchenne. Na stronie znajdziesz informacje o firmie i jej ofercie, a ponadto będziesz mógł wizualizować swój własny zestaw kuchenny.
 • Aranżacja i projektowanie kuchni oraz łazienek w Warszawie

  Aranżacja wnętrz
  Czarnomski - Wykańczanie wnętrz mieszkań w Warszawie, projektowanie kuchni – kuchnie klasyczne i kuchnie nowoczesne, projektowanie łazienek, zabudowa szaf, hydraulika, elektryka, podłączanie płyt elektrycznych i piekarników, glazura, rolety, żaluzje, przeprowadzki cały kraj.
 • STOKAN - kuchnie na wymiar

  Meble dla lokali
  STOKAN to firma istniejąca od 1997 roku, której podstawą działalności jest wyrób i montaż kuchni na wymiar. Pracownicy firmy zamontowali już kilkaset kuchni na terenie całego kraju i dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie wykonać każdy rodzaj kuchni ściśle dostosowany do potrzeb wymagającego klienta. Solidność, rozsądne ceny i doświadczenie to główne atuty firmy.
 • Projekt i Wykonanie - Kuchnie na zamówienie Warszawa

  Firmy wg branży
  W ofercie: Kuchnie na zamówienie Warszawa, Kuchnie Warszawa, Projektowanie kuchni Warszawa, Meble nietypowe Warszawa, Dobry projekt kuchni, Meble szkolne Warszawa, Nadzór inwestorski, Kuchnie klasyczne Warszawa, Kuchnie drewpol, Kuchnie blum, Meble dla dzieci Warszawa, Wyposażenie mieszkania, Wyposażenie domu, Meble łazienkowe Warszawa.
 • Biuro architektoniczne, które zaprojektuje Twój modelowy dom

  Firmy wg branży
  Nasze biuro architektoniczne zapewnia kompleksową obsługę inwestycji, od inwentaryzacji, przez szkice i wstępne koncepcje, projekty architektoniczno-budowlane i projekt wnętrz, aż po nadzór autorski i prowadzenie budowy Twojego domu lub aranżacji Twojego wnętrza. Z nami Twoje wnętrze na nowo Cię zaskoczy.


:: www.kowieska.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kowieska.pl

Ulica: Urodzajna 17

Miasto: Warszawa
Kod: 02-954
NIP: 5212236106

Telefon: 601 573 230
Opis:

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności Barbary Kowieska, która świadczy usługi w Warszawie. Firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem obiektów gastronomicznych zaś działalność prowadzi od 2009 roku. Stale współpracuje z biurami projektowymi, architektami i firmami wyposażającymi oferując projekty hoteli, restauracji, lotnisk czy też kantyn. Proponuje kompleksową realizację projektu technologicznego jak i nadzór nad realizacją. Przedsiębiorstwo ma na koncie wiele zrealizowanych zleceń i duże grono zadowolonych Klientów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.