Podobne strony

 • Foksterier szorstkowłosy Hodowla Abdank

  Hodowla
  Strona o foksterierach szorstkowłosych w hodowli Abdank zawierająca zdjęcia, rodowody, osiągnięcia i informację o szczeniętach w hodowli. Ponadto historia powstania rasy oraz jej wzorzec.
 • Zwiazek Kynologiczny w Polsce

  Organizacje i związki
  Na sromie znajdziesz polskie nazewnictwo ras psów wg. grup, wzorce ras polskich z krótką charakterystyką i zdjęciem przedstawiciela rasy. Wchodząc na tę stronę można dowiedzieć się również o terminach wystaw oraz znaleźć adresy terenowych ZKwP.
 • Hovawart

  Hovawart
  Na stronie znajdziesz historię rasy oraz krótki opis ze zdjęciem jej przedstawiciela Vasco.
 • Rhodesian Ridgeback

  Rhodesian Ridgeback
  Witryna poświęcona jest informacjom dotyczącym psów rasy rhodesian ridgeback. Autorka strony ma nadzieję pomóc miłośnikom psów innych ras, którzy nie wiedzą, jak znaleźć drogę do najlepszego hodowcy, bądź najlepszego przedstawiciela rasy, o co pytać i czego szukać. Na stronie znajdziesz wzorzec tej rasy, dowiesz się również o terminach wystaw. Strona prowadzona jest również w wersji angielskiej.
 • Hodowla Gang-staff

  Amerykański Staffordshire Terrier
  Strona o amerykańskim staffordshire terrierze zawiera wszelkiego rodzaju informacje o rasie. Na stronie poznasz jednego z przedstawicieli tej rasy Nelsona i jego rodzinę. Hodowcy tej rasy dzięki stronie znajdą informacje o banku suk do krycia. Dla potencjalnych nabywców adresy, gdzie można kupić szczenięta tej rasy oraz informacje jak psa ułożyć i przygotować do wystawy.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Owczarki niemieckie szczeniaki ::

Nasza ocena:
Adres: http://zagroda.mmalik.pl

Kategorie:

Opis:

Hodowla naszych owczarków niemieckich opiera się na trosce i przyjaźni z psami. Zapewniamy im najlepsze możliwe warunki. Jeździmy z nimi na wystawy , gdzie zdobywają różne nagrody i wyróżnienia. Spędzamy z nimi wiele czasu na zabawie i spacerach. Wszystko to w "Zagrodzie Malik". Osoby chcące zdobyć pupila zachęcamy do kontaktu.